Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol találhatok olyan helyet...

Hol találhatok olyan helyet lovaglásra Bács-Kiskun megyében, ahova elmehetnék egy alkalomra?

Figyelt kérdés

Van egy bizonyos szintű lovaglótudásom, versenyeztem is már, egy jó lovardában lovagolok. Csak kíváncsi lennék, hogy idegen környezetben, idegen lóval és idegen edzővel hogy teljesítek. Erre tud valaki alkalmas lovardát? A lényeg, hogy ne zavarja őket, hogy csak egy alkalomra odamegyek, és ne futószárra rakjanak fel, hanem egy alap szintű lovasedzést tartsanak nekem karámban (nem baj, ha többen is vannak velem együtt, esetleg osztálylovaglás, mert csak egy alkalom). 16 vagyok, úgyhogy olyan hely kellene, ahol lovagoltatnak kiskorúakat.

Elnézést kérek, ha érthetetlen, így tudtam megfogalmazni.



2020. okt. 8. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Na, itt a szappanopera következő epizódja...
2020. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lemaradtam valamiről? A szappanoperát mire érted? Lehet én vagyok a hülye, hogy nem tudom miről beszélsz... Elmagyaráznád, kérlek?
2020. okt. 8. 12:11
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1073..


Ott vannak benne a linkek a korábbi kérdésekről (amik jó rézsét már törölték)

2020. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyire benne vagy a szakmában, hogyhogy nem ismered a lovas oldalakat...??? Ahol minden infót megtalálhatsz...


[link]

2020. okt. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
2020. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3-as: Köszi, köszi. Kedves kérdező kinyírta a helyesírást, kiégtek a szemeim. Kár, hogy a kérdéseket törölték, szívesen olvastam volna még több választ. 😂😂


4-es: Hobbilovas vagyok leginkább. Kétszer voltam ilyen póniklubbos versenyen, nem vagyok nagyon benne a dologban és inkább személyes tapasztalatok érdekeltek, mert a lovardák hátrányait, hiányosságait a weboldalakra nem fogják kiírni.


Ha valakinek van személyes tapasztalata vagy javaslata, kérem írjon!

2020. okt. 8. 12:26
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös: Hát erre most mit mondjak? Miért pont Kiskunlacháza? És SZEMÉLYES TAPASZTALATOK érdekelnek, rákeresni én is tudok.
2020. okt. 8. 12:27
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
BKK megyét kérdezted. KKL nem ott van...???
2020. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as: De ott van, nem ezzel van a baj, csak nem értettem, miért pont az, mert direkt úgy írtad be a keresőbe.

Mégegyszer: személyes tapasztalatok érdekelnek.

Pár éve jártunk már úgy, hogy ilyen céllal kerestünk lovardát, találtam egy szép weboldalt, nem volt messze a lovarda, elmentünk oda lovagolni. Na, a hely abszolút nem olyan volt, amilyennek leírták, a képek alapján kinézett. Lovak a boxban térdig érő trágyában álltak, a pályán ügetésre alig lehetett rábírni őket. Lovász nem volt, edző a mi (én és az öcsém) lovagoltatásunk közben szaladt el etetni tíz percre. Akkor még kevésbé tudtam lovagolni, ha nem ilyen alig mozgó lovakon ülünk, baj is lehetett volna. Szóval van ilyen tapasztalatom, egy szép weboldal sok mindent takarhat, ezért érdekelnek személyes tapasztalatok.

2020. okt. 8. 12:44
 10/10 anonim ***** válasza:
17%
Hát akkor dőlj hátra, és várd meg, amíg jönnek csőstül a BKK megyei lovasok, és válaszolnak neked....
2020. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!