Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb western alátét?

Figyelt kérdés
Ti milyet használtok?

2020. okt. 8. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Főleg ha nem horror áron vannak.
2020. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem van neoprém, "szőrös", meg filc is(természetesen ez több év alatt gyűlt fel). Nekem a legjobban a neoprém vált be, könnyen szárad, és nem mellesleg téged és a nyerget is csillapítja kicsit a ló hátán. A filc nekem nem annyira vált be, nehezebb takarítani és még kemény is, a szőröset meg inkább télen szeretem használni, mert meleg. Ezek az alátétek mind más árban mozognak, a szőrös a nagylovasból van, a filcet még 3éve vettük egyik ismerősünktől az eredeti árán(nem volt egy olcsó) a neoprémet pedig facebookon használtan, ami igazából annyit takart, hogy ahol a heveder van ott kicsit kopott, de amúgy teljesen új volt, a neoprémbe tény, hogy nincs annyi féle színválaszték mint a szőrösből vagy a filcből, de személy szerint nekem az vált be, de lehet, hogy valakinek nem
2020. okt. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos azt nem tudom, hogy melyik a legjobb, de azt tudom, hogy melyik az, amelyiket nem venném meg mégegyszer.

A vastag, alul teljesen szőrméset. Szerintem nehéz tisztán és szépen tartani (nyilván minden lovaglás után kikefélem, de így is összetapad a szőrméje) + egy kínszenvedés kimosni is.

2020. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szaiasztok!

Én régebben western lovagoltam, és minden w. felszerelésem a Lovasvilág Lovasboltból vettem. Aránylag olcsó hely! Nekem messze van Győr, de megrendeltem netről!


Mindenkinek ajánlani tudom csak!

Akit érdekel küldök linket, privát üziben!

2020. okt. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!