Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a legjobb lovastábor?...

Melyik a legjobb lovastábor? Van olyan, ami ezeknek a kritériumoknak megfelel (lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi vagyok a véleményetekre, nektek melyik a kedvenc táborotok. 18 éves vagyok, úgyhogy olyan kéne, ami fogadja a (fiatal)felnőtt korosztályt. :)


Amik a kritériumok, hátha valaki tud ilyet:

- bentlakásos

- "saját lovat" utalnak ki neked, tehát abban az 5-7 napban csak azon a lovon lovagolsz, őt ápolod/boxát takarítod, satöbbi (ez lenne a legfontosabb)

- rendes programok, sok lovaglás, terep

- nem velünk pucoltatják az egész/összes istállót meg az összes szerszámot "gyakorlás" címszó alatt (volt példa ilyenre sajnos)

- rendes szállás (nem sátor/jurta/hasonlók


Igazából a második a legfontosabb, ilyet még nem találtam, de hátha valaki tud ilyenről. :)


Előre is köszi! (emellé még mindig jöhetnek a saját vélemények akkor is, ha a második pont nem teljesül)



2017. máj. 29. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 🙂

kiralyretilovarda.hu

Utolso 2 het a nyaron felnott tabor es az egyik azthiszem nem telt meg be.

Ha szeretnel tobb dolgot tudni rola szivesen meselek nyugodtan irj, en nagyon ajanlom. 🙂

2017. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!