Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Karórágó spray és paszta?

Karórágó spray és paszta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy herélt csikóm, nemrég volt két éves. Nem fél az embertől, pucolható, lábait fel lehet venni. Az egy gondom az, hogy még az előző gazdája sikeresen rászoktatta arra, ha ki van kötbve akkor cuppog a vezetőszáron, rágja. Ilyenkor általában mindig rászoltam ,esetleg adtam neki egy pofon az orrára, de mindig újra rágni kezdte.

A napokban szembejöttek velem ezek a termékek:

[link]

[link]

[link]

[link]


Van valakinek tapasztalata ezekkel? Valakinek bevált már?



2020. okt. 10. 11:44
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

Most néztem és van még jó pár ilyen.

2020. okt. 10. 12:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az összes ilyen azon alapul, hogy rettenet rossz ízük van, tehát egy jófajta erős pista is megteszi adott esetben. Viszont szerintem csak gyerekeszű és játszik, úgyhogy ha zavar a kötéllel játék, adj neki valami alternatívát.. Labda, darabka slag, stb.
2020. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék alternatívát adni, az lenne a legjobb ha leszokna a rágcsálásról. A legelőn egy másik csikóval szokott játszani, a labdával meg az a gond, hogy nem mindig ugyanabba a boxba kerülnek amikor bejönnek a legelőről.
2020. okt. 10. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy le fog szokni. Nálunk van olyan 20+ éves, hogy még a versenyre is mindig kellett vinni a szent kötéldarabkáját.. Anélkül idegbeteg volt. De a mai napig ott van a boxában (most már nyilván nem visszük semmerre, max a karámig).
2020. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"még a versenyre is mindig kellett vinni a szent kötéldarabkáját.. Anélkül idegbeteg volt." Az én lovam nem ideges nélküle, szerintem nem nehéz eset, csak foglalkozni kell vele
2020. okt. 10. 16:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Erőspistát lehet erre használni? Nem lesz tőle baja a lónak?
2021. jan. 27. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!