Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény erről?

Vélemény erről?

Figyelt kérdés
8 éves lovamnak az őszi féreghajtásra vettem féreghajtó pasztát. Név szerint CP-Ivermectin. Ilyet nem kapott még. Mi a véleményetek erről? Valamint a por állagú féreghajtók mennyire jók? Mert nekem praktikusabb lenne, ha azt használnánk, ugyanis a pasztát én személy szerint nem tudom beadni, mindig a Kovácsunk adja be... Előre köszi a válaszokat.

2017. aug. 15. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Felteszem, ivermectin hatóanyag van benne, az jó. A dupla hatóanyagúak manapság mondjuk jobbak, de ez is tökély, ha jön belőle valami, ismételni kell.


Én a pasztát jobban szeretem, mint a port, nekem beadni is egyszerűbb, bár én gyorsan betolom a szájába, nem várom ki, míg előtör belőle a sárkány :D ellenben a port az isten se eteti meg vele, inkább az abrak se kell neki úgy.

2017. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz :)
2017. aug. 15. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, csak arra kell figyelni, hogy mindig cserélgetni kell őket, mert ezek a sunyi férgek hozzászoknak. Nekem a paszta meg a granulátum is jól bevált. Mondjuk, mi nagyban hajtjuk az egész bandát, úgyhogy 25 ló mellett a granulátum gyorsabb volt. Úgyis kapnak maccsot, úgy várják a vasárnapot, mint a messiást, így egy ember ment a vödörrel, a másik utána a féreghajtóval. Nyikk nélkül tolta be az összes. De általában a pasztával sem szokott gond lenni, csak több idő kibontogatni, elcsípni a lovat, benyomni, nyeled le rögtön?! Egy lovat láttam eddig hatalmas hisztit levágni (inkább elesett a boxban az ágaskodástól), de ő csak nyaral nálunk évi egy hónapot.
2017. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, a paszta beadásnál sose volt gond, igazából csak nekem lenne praktikusabb. De akkor a lényeg, hogy jó a féreghajtó, és amúgy még sose kapott ugyanolyan féreghajtót... :)

Köszi mindkettőtöknek

2017. aug. 16. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!