Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen felszerelèseket vegyek...

Milyen felszerelèseket vegyek egy olyan lónak akin nem lehet lovagolni?

Figyelt kérdés

#ló #Felszerelès
2020. okt. 18. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%
Szekeret
2020. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Èrtelmes válaszokat szeretnèk, a "vicces" emberekre nem vagyok kíváncsi
2020. okt. 18. 14:56
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Kötőfék, vezetőszár, takaró, pataharang.
2020. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen-igen ezeket èn is összegyűjtöttem (kivètel a takarót, mert takarózásra nincs szüksège)
2020. okt. 18. 15:20
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Szénási, szalma, kötőfék, vezetőszár, nyalósó az alapfelszerelés

Kefék, sampon, szivacs, fésűk, esetleg patazsír, ecset a tisztításhoz

Futószár, répapálca, jutalomfalat a tanításhoz

Szúnyoghálós fejvédő, szúnyogirtó, rovarirtó nyáron

Purple spray, vagy valamilyen más fertőtlenítő, közszer az esetleges sérülések miatt

2020. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az 5-ös válaszolónak nagyon köszi! Nagyon jól összeszedted ès a válaszod olvasásakor megbizonyosdtam hogy semmi fontosat nem felejtettem el megvásárolni a lónak
2020. okt. 18. 15:44
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Megnézném, mi nincs még meg. Honnan a fenéből tudjam, neked mi van meg, hogy a ló milyen idős, fázós-e, van-e valami gondja, hol és hogyan lesz tartva és mire lesz használva? Az, hogy jelenleg nem lovagolható, a nullához közeli információ.
2020. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6. Kèrdező! A ló 4 èves , nem fázós , nincs gondja azt lesámítva hogy ínszalagszakadás miatt lett viszahozva ügető versenyről, èjjel boxban van napközben pedig legelőn , tenyèszkanca, de èn szeretnèk vele szabadidomítani
2020. okt. 18. 15:52
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ok, akkor egy lesejtezett ügetős kanca ínszalagszakadással. Azok okosak és a legtöbb ügető határozottan kedves, viszont szét vannak hajtva. Nagyon sajnáltam szegény csikókat, amikor a ménesből másfél évesen meghozták őket, még embert sem láttak addig, a tulaj meg a két évesek versenyein mielőbb indítani akarta, ha nem így lett, vitte másik idomárhoz. Közben meg a kötőféket sem volt szabad levenni róluk, mert utána nem lehetett rá visszarakni, olyan vad volt. :(

Na szóval. Örülök neki, hogy egyikük jó helyre került, a hátára is figyelj majd, nálunk úgy minden ötödiknek volt gondja azzal is. Négy évesen hiába számít fiatalnak, le van használva a szervezete. Amíg nem jön rendbe, semmiképpen nem fedeztetném még mesterséges termékenyítéssel sem. A sérült lábára ínvédőt tegyél majd, ha elkezdtek futószárazni.

Sok sikert hozzá!

2020. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen-igen , tisztában vagyok azzal hogy mi törtènik az ügetőn . Ismerősöm (aki ezt a kancát is tenyèsztette) ő nála kezdtem a lovazást anno kiskoromban, de nála szerencsèjükre a lovaknak jól vannak tartva ès a csikók is szelídek mert rengeteget van velük foglalkozva.

Ez a kanca akiről szó van ő pedig már több mint fèl ève pihent. Èn mèg csikókorában szerettem bele , de aztán felkerült az ügetőre ès èn úgymond elengedtem a lovat, de aztán törtènt a sèrülèse ès hazahozták így most engem boldogít

2020. okt. 18. 17:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!