Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyek azok a lovardák,...

Melyek azok a lovardák, illetve ha egy helyen több edző is van akkor kik azok az edzők akik Magyarországon kiemelkedően jó edzők, lovardák? Tehát ahol megéri lovagolni tanulni ?

Figyelt kérdés
Elsősorban az Alföld területén érdekelnek a helyek. A Dunántúl sajnos nekem nem jöhet szóba. Az is fontos lenne, hogy nem kell saját ló, de mégis minőségi oktatás történik. Nem versenyezni szeretnék vagy ilyenek, de eddig az x évem alatt nem tudtam egy normális lovardát találni. Legtöbb helyen tapasztalom, hogy képzetlenek a lovak és egy bizonyos szintnél tovább nem lehet már fejlődni? Ennek ellenére nem egy olyan lovasról tudok aki 1-2 év alatt eljutott olyan szintre hogy versenyzik ugróban. Szeretném a lovaglást jól csinálni, igényesen, a hibáimat kijavítani és alap idomító feladatokat végrehajtani, esetleg pár kisebb ugráson jól teljesíteni. Lehetőségem lenne rá heti többször is eljárni az adott helyre. Elsősorban saját vélemények, személyes tapasztalatok érdekelnek.

2020. okt. 28. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Hát azért az Alföld elég nagy.... Valami konkrét körzetet nem mondanál?

Kötve hiszem, hogy mondjuk Mórahalomról el tudnál járni lovagolni valahová az Észak-Alföldre...

2020. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele... Azért nem írtam konkrét megyét mivel egyrészt folyamatosan ingázok kb az Alföld egyik feléből a másikra így két megye és vonzáskörzete is szóba jöhet ha akad megfelelő lovarda. De akkor, hogy eleget tegyek a kérésednek... Elsősorban Hajdú - Bihar, Pest megye egy része, Bács- Kiskun és Jász- Nagykun Szolnok megye érdekel.
2020. okt. 28. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szakág érdekel?

pl itt vannak az ugró edzők, de természetesen a földi munkában is tudnak segíteni. [link]

Ezek meg a díjlovas edzők: [link]


Minél magasabb a szint, annál jobb.

2020. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Babinszky Zsuzsa Szentes, Fülöp Noémi Kecskemét, Kiss Bianka Sziget(valami), Móczár Éva Őrbottyán, Szűcs András Debrecen.
2020. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szia en a gyori rodeo ranch et tudom ajanlani mert a vilag legjobb helye
2023. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 az aztán az intelligencia csúcsfoka, hogy az Alföldön keres, te meg ajánlasz neki egy győrit. :D :D
2023. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kérdés azóta már nem aktuális! De azért köszönöm aki korábban írt
2023. márc. 25. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!