Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miben lovagoltok télen?

Miben lovagoltok télen?

Figyelt kérdés

Én mostanában megvagyok úgy, hogy egy cicanadrág és rá a lovaglónadrág, 2 zokni és a lovascsizma, felülre pedig póló és 2 pulcsi. Viszont lehet, hogy lassan már valami kabátban kéne lovagolnom, mert ennél már csak hidegebb lesz. De nekem nincs olyan kabátom amit edzésre tudnék felvenni és kényelmes is lenne.

Tudnátok valamit ajánlani? Ti télen hogyan oldjátok meg, miben lovagoltok?



2020. nov. 27. 11:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En az ellen nem tudok vedekezni, hogy barhogy oltozok, leizzadok, ha mashol nem, akkor a kobak alatt. Es amikor leszallok a lorol erzem, hogy vizes vagyok es azert kezdek el fazni.
2020. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nagyon fázik a lába akkor ajánlom a bélelt csizmát. Sokkal hatásosabb mintha több zoknit vennél fel. Én decathlonban vettem nem tudom, hogy hol lehet még kapni. Felülre pedig szintén vannak ilyen bélelt polók és arra szoktam még egy pulcsit venni meg egy mellényt. Mert én pl nem szeretek kabátban lovagolni:)
2020. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!