Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nked melyik kobak vált be...

Nked melyik kobak vált be legjobban?

Figyelt kérdés

Kobak vásárlás előtt állok, ötleteket/véleményeket várok, kinek melyik márka, melyik modell jött be legjobban?

Melyik fazon milyen arcformához passzol legjobban?



2020. nov. 28. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Az mindegy, hogy nekünk mi vált be, mert neked más a fejed, mint nekünk. Szóval típust nem tudunk mondani.


Annyit tudok tanácsolni, hogy ne Dechatlonban vegyél, azok hamar tönkremennek. Ez az, amire érdemes többet beruházni, ne kelljen két hónap múlva újat venni. Ha nem versenyzel, akkor viszont nem kell 100 ezres Casco, mert felesleges. Habár márkát konkrétan nem tudok mondani, javaslom a 10 és 30 ezer közti kategóriát, az már jobb minőség, de nem feleslegesen drága. Ha versenyzel, akkor sem kell szuperdrága, de akkor egy jobb minőségű megérné. Ha meg csak néha jársz ki lovagolni, akkor viszont elég a Dechatlonos is. Mégegyszer, 10 és 30 ezer között lenne a jó kategória.

2020. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Én nagyon tudom ajánlani a samshieldet,bár én versenyzem,de az a helyzet h a fejed védelme a lefontosabb,és hidd el hogy ez eszméletlen kényelmes ha jo méretet valasztassz! Szerintem abszolút nem mindegy h mit veszel a fejedre h azt meg is védje és ne legyen kényelmetlen! A dechatlont szerintem igyis úgyis kerüld el! Az samshieldnek ha jol tudom85korul van az alap kobakja,a többi ugyanaz csak a dizájn más ez tuti! Nagxon nagyon tartós szuper kényelmes és ez tenyleg véd.nekem is volt már sajnos olyan esesem(bukásom) hogy nagyon nagy baj lehetett volna ha nincs egy ilyen kobak a fejemen,de így megúsztam agyrazkodassal egy néhány hét fekvessel! Ami meg ügyan így top márka mint a samshield az az kep italia,kask,és a gpa. Csak ezeket latod a legmagasabb kategóriás versenyzőknek kert ezek a világ legjobbjai. Ha mégsem szeretnel ilyen értékű kobakot ,akkor csak a casco,annál alább tenyleg nem szabad szerintem. A casco egy szuper márka,nekem is volt meg korábban. Abból a mistrall 2 ami nagyon jo,egész kényelmes nagyon jol szellozik és az is védi a fejed.tehát azt tudom meg ajánlani.

Nem kell lepontozni,kis iskola Lovas kislanyok akiknek esetleg nem olyan van mint amit én ajánlottam,ismétlem,én már egy picit komolyabban versenyzem,ezért ezeket tudom ajanlani és ez az én véleményem☺️

2020. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sokat segítene, ha megmondanád, milyen szinten, mióta lovagolsz! Mondjuk, ha most veszel kobakot, gondolom nem olyan régóta. Nem kell olyan kobak, amilyet #2 ajánlott, már ha tényleg nem versenyzel intenzíven. Egy lovasiskolában való ügetgetésre nem kell top márka, a lényeg, hogy a fejedet védje. Meg egy lovardában (már ha nincs zárható szekrényed) simán ellophatják. Igaz, nekem volt szekrényem, kobakom nem is tűnt el, de 5-6 pálca rejtélyes módon kivándorolt a szekrényből, szóval... Hobbizásra ne vegyél 100 ezres kobakot, mert hülyeség, nem éri meg. És ezt úgy mondom, hogy az enyém is 100+ volt.
2020. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
#2 vagyok,és csak azért irok mert most olvastam #3ast és meg szeretném köszönni hogy vannak tisztelettudó emberek akik tudnak véleményt nyilvánítani! Egyébként egyertértek veled abban,hogy ügetgetni tanulni nem létfontosságú egy premium kobak,és elnézést is kerek,mert valóban nem tudtam én sem a szintedet,és kicsit már másra gondoltam.
2020. nov. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy héten kétszer lovazni szerintem teljesen jó a Decathlonos is, viszont tény, hogy sűrűbben kell cserélni ezeket a kobakokat, hiába szabvány szerint készülnek.

Többek között ezért is éri meg beruházni egy jobb kobakba. Én nem hobbi szinten lovagolok, de nem is versenyszerűen, szóval szerintem nekem a legjobb választás volt a Casco, mert ár-érték arányban szerintem nagyon kedvező.

2020. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Már vártam hogy lepontozzanak a kislányok akik meg nem tudják értelmezni mit irtam☺️Ugylatom sikerült ☺️
2020. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. A Casco tényleg jó választás, abból is van olcsóbb (20-40 ezer) és drágább (100+). Helyedben biztos azt vennék. Megírnád nekünk milyen szinten, mennyit lovagolsz?
2020. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nyár elején kezdtem el komolyabban lovagolni és ugrani. Eddig decathlonos volt, de szeretnék valami komolyabbat. Eddig is 20-30 ezer körüli árkategóriában nézelődtem.
2020. dec. 1. 16:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Casco, meg leszel vele elégedve!
2020. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok linkelni párat?
2020. dec. 4. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!