Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Aki saját lovat tart bértartás...

Aki saját lovat tart bértartásba Budapesten annak hogy van ennyi pénze?

Figyelt kérdés

úgy számoltam, hogy kb 120 ezer havonta a ló.


75 a bértartás, extra táp 10, vitamin 10 patkolás, körmölés 5-15 ezer 6-8 hetente plusz még ha edzőt szeretnél 3kb alkalmankétn és mindig elromlik valami amiből ujat kell venni az még 10....


300 ezret keresek, de nem tudom magamnak megengedni pedig nicns más hobbim és saját lakásban lakom.


2020. dec. 20. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Ugy, hogy sokat keresnek, vagy alapbol gazdag a csalad. A lovaglas, meg ha nincs is lovad, a tehetosebbek sportja alapbol.
2020. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem keresel eleget ehhez a fajta hobbihoz.
2020. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lucypaci válasza:
100%

Valószínűleg a jobban keresők tudják megengedni maguknak a 75 ezer forintos bértartást.

Vannak minimálisan olcsóbb helyek is, de ezzel tisztában kell lenni, hogy ez egy drága sport.

És ha megbetegszik a ló és orvos kell, ezek mind plusszba jönnek, szóval mindenképp jó anyagi háttér kell.

2020. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
300 az karcsú lovazni, meg aki igazán pénzes, annak van tanyája.
2020. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt határban van több lovarda, "lovasiskola" (direkt idézőjelben) olyan igénytelen környezetben némelyik...kutyáik kiszökdösnek riogatva a környéket, összeeszkábált putriszerű hodályok, kerítés és még sorolhatnám.

Az arcuk persze hatalmas, de arra képtelenek, hogy normálisan törődjenek mondjuk a kutyáikkal. Egy részük örökölte, másik részüknek engedélye sincsen, facebook-on megy a villogtatás, miközben koszos igénytelen a hely amit "fent tartanak". Valaki olcsón is megússza.

Szégyent hoznak a normális lovasokra.

2020. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos extra tápot, meg kiegészítő vitamint adni havi 20ért. Szóval inkább olyan havi 100 körül vagy, ha edző is kell még. Az se mindegy milyen szinten akarsz lovazni.
2020. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5.-nek.


De ezek szerint olcsók, és van rájuk igény, másképp nem üzemelnének.

2020. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem pesti vagyok, de nálunk is 75 a bértartás. Reményeim szerint ezen a helyen képes leszek olyan szintre jutni, hogy később nekem saját lovam nem kell legyen, hanem mások lovait idomítom majd illetve edzést tartok, stb. Így majd visszakeresem a pénzt. Ha belegondolsz az orvosi egyetem is rengeteg pénzbe kerül, utána pedig majd megtérül a tudás. Az pedig nem kéne lovat vegyen, aki csak hobbizik, az lovagoljon lovardában.
2020. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
magyarországon az orvosi egyetem jó esetben ingyenes, nagyon kevesen fizetnek félévente 1.5 milliót érte. Az, hogy a legtobben emgtehetik h otthon laknak a szüleikkel 6 évig más dolog, rádaásul 6 év után havi 280at keresnek 3 évig, mig rezidensek és nincs idejük lovazni
2020. dec. 20. 18:50
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
8as vagyok. Arra akartam célozni, hogy sok minden van az életben, amihez befektetés szükséges.
2020. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!