Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Aki saját lovat tart bértartás...

Aki saját lovat tart bértartásba Budapesten annak hogy van ennyi pénze?

Figyelt kérdés

úgy számoltam, hogy kb 120 ezer havonta a ló.


75 a bértartás, extra táp 10, vitamin 10 patkolás, körmölés 5-15 ezer 6-8 hetente plusz még ha edzőt szeretnél 3kb alkalmankétn és mindig elromlik valami amiből ujat kell venni az még 10....


300 ezret keresek, de nem tudom magamnak megengedni pedig nicns más hobbim és saját lakásban lakom.


2020. dec. 20. 12:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Hogy jön ide az orvosi egyetem? Lemaradtam valamiről?
2020. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as! Kívánom, hogy elérd az álmodat, jó nagy anyagi befektetést kíván, mert mire elérsz arra szintre, hogy lovakat lovagolj be az sok év tapasztalat.
2020. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves 12-es! Köszönöm! Tudom, és nem tervezek megállni a laikusi szinten, nem akarom elhinni mint a mai legtöbb kezdő hogy már tud lovagolni stb. Valószínűleg ha 2 életem lenne akkor is lenne mit tanulnom :)
2020. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!