Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol találok kentaur naxos...

Hol találok kentaur naxos nyerget gyapjúpaneles változatban?

Figyelt kérdés
Rengeteg jót hallottam a kentaur naxos ugrónyeregről úgyhogy én is be szeretnék szerezni egyet. A kentaur eredeti oldalán láttam, hogy van belőle latex töméses és gyapjúpaneles is és megnéztem hogy mekkora támaszaik vannak. A latex tömésesnek nekem túl kicsi van, ellenben a gyapjúpaneles tökéletes számomra. Viszont nem igazán találtam olyan magyar oldalt, ahol ilyet árulnak, mindenhol csak a latex megy... Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e olyan magyar oldalt ahol találok ilyen nyerget vagy akár lehet küldöldi is, csak legyen európai, mert úgy hallottam, hogy Európán belül ingyenes a szállítás. Előre is köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 2. 21:36
 1/1 anonim válasza:

Szia, én egyáltalán nem értek a lovagláshoz de én ezt találtam első keresésre, bár én szívrohamot kaptam az árától mindenesetre hátha neked jó:

[link]


Ha magyar oldalakon nem találsz akkor próbálj országonként nyelvspecifikusan keresni, azaz fordítsd le a kereső szavakat az adott ország nyelvére! Sok idő és nehéz megérteni az automatikus fordítók bugyutaságait vagy kikeresni a helyes jelentést egy online szótárból de sajnos ez ilyen!

És mielőtt külföldről vásárolnál érdemes cikkszám alapján is utána nézni hogy mit is vásárolsz mert aztán külföldi kereskedővel letárgyalni "hogy te nem ezt szeretted volna" az még bonyolultabb procedúra!

2021. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!