Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akármelyik nyugodt vérmérsékle...

Akármelyik nyugodt vérmérsékletü ló alkalmas alap szintü western lovaglásra?

Figyelt kérdés
Nem versenyzésre gondoltam, hanem csak hobby szintre.

2021. jan. 4. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Ezt leginkább az edződ tudná megválaszolni!
2021. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Hobbira bármilyen.
2021. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem egy western stílusban belovagolt arab telivért vagy akár kisbéri felvért ismerek 😊
2021. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nulla pontos lett a válaszom.. pedig igazán igyekeztem.. :-) Figyelj.. most készülsz egy lovat szerezni, ha jól értem.. Te egy típusú lovaglásra akarsz használni egy lovat... olyan kérdést tettél fel, ami arra utal, hogy nem sokat tudsz az állatról.. :-) Erre próbáltam utalni... A ló rendkívül intelligens állat. Jó bármire.. Van tenyésztett ló ami alkalmasabb munka feladatok ellátására.. van díjugratásra, fogathajtásra, stb.. de nem attól függ leginkább, milyen fajta.. attól is ,de inkább, hogy mire van lovagolva.. milyen terhelésre, mozdulatokra van képezve, és mi nem okoz neki húzódást sérülést.. megcsinál bármit amit kérsz..és van türelmed tanítani.... a western itthon nem szokványos.. ezért jobbhíján jó a hátasló, mint olyan.. bár nem volt western a neve, tereltek magyar lóval a magyar csikósok.. :-) Bármilyen ló jó, aminek a hátára tudsz ülni.... a csikós menőbb, mint a western.. :-) azok a lovak ülnek, lefekszenek, épp, hogy csak énekelni nem tudnak.. Western... :-) Hintaló kell mondom.. :-)
2021. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de:

1.Nem akarok lovat venni

2.Csak arra voltam kíváncsi, hogy pl. egy sodrott ló is alkalmas-e rá

3.Már egy jó ideje lovagolok angol stílusban, és nem csak pár hónapja kezdem

4.Ha majd lesz lovam, akkor minél több fajta lovaglásstílust szeretnék kípróbálni edző jelenlétében

5.Nem tudom,hogy 5. válaszoló honnan állapítottad meg, hogy a lovas tudásom egyenlő a nullával.

Szerintem ti máshogy értelmeztétek a választ, mint én

2021. jan. 5. 20:51
 6/12 A kérdező kommentje:
*kérdést
2021. jan. 5. 20:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja máshogy.. bocs
2021. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A csikósok tereltek, de épp most olvastam valahol, hogy az ültetés az a modern kor öncélú látványossága, valamikor a szocializmusban találta ki valaki.
2021. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
9 .. a western is terelés.. eredetileg..
2021. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
#10 és? Ez hogy jön ide? Az ültetéses hozzászólásomhoz? Én is tudok általános megállapításokat tenni. A só nem édes.
2021. jan. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!