Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Daslö vagy norton nyereg?

Daslö vagy norton nyereg?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Norton
2021. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik illeszkedik a lovadra
2021. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Daslö, de sokkal inkább ajánlok akkor már egy használt jó állapotú nyerget.
2021. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha heti 1-2 alkalommal lovagolsz, akkor semmi baja nem lesz a lónak, a Daslö kimondottan kényelmes (nekem) ha többet lovagolsz, akkor viszont ne a nyergen spórolj, vegyél drágábban és használtat. (pl. stübben, kieffer)
2021. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyiksem :/

Papír nyergek,semmire se jók. Inkább vegyél valamilyen jó állapotú használtat egy jobb márkától.

2021. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt cáfolnám, hogy semmire se jók.. neked nem vált be az egy dolog, de rengetegen használják vagy azért mert szeretik vagy azért mert nem telik jobbra. Ár értek arányban bizonyis jó nyereg a szintetikusak közül a Daslö pl. De én is inkább azt támogatom, hogy inkább használtan vásároljon ( ha megteheti)
2021. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Daslö kényelmes, de nem tul strapabiro. A norton kenyelmetlen.(mindkettővel van tapasztalatom) Én is hasznaltan vennek, vagy egy kicsit tobbet sporolnek ra.
2021. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!