Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ötletek, hogy hogyan ne...

Ötletek, hogy hogyan ne dobálja ki a ló az abrakot az etetőből?

Figyelt kérdés
A fogai rendben vannak! Rendszeresen van ápolva. Ez egy nagyon rosz szokás. Kidobálja az abrakot az etetőből. De még néha azt is csinálja, hogy a boxból kinéz és úgy a box elé is kidobálja. Ki esik a szájából... Próbáltam vízben áztatva adni. Próbáltam a földön vödörbe adni, majd ezt is be áztatni. Próbáltam nagyon mély etetőt adni, amibe szinte a ló feje bele megy. Adtam földre. (Ezzel az a baj, hogy a box alja földes, így nem célszerű oda tenni. Sáros lesz a víztől, szárazom meg poros.) Zavaró nagyon, mert az abrakjának egy részét szinte kidobja, azt meg a földre dobja, azt meg már nem bírja megenni,mert bemocskolja a földel.

2021. jan. 14. 08:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
rákell csapni a fejére ha nem viselkedik
2021. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Az etetőrács jó, és esetleg próbáld meg, hogy beleteszel bazi nagy köveket, amit véletlen se tud megenni, de nem tudja olyan gyorsan falni miatta az abrakot. Így persze sokáig fog enni, de az nem baj a lónak, csak neked, ha várni kell rá.
2021. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szélesebb (lapos) tállal/ládával nem próbáltad? hogy amit kiráz az is bele essen :-)
2021. jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Esetleg az is megoldás lehet, hogy a kaja idejére megkötöd, így, nem fog kinézni a boxajtón és kipotyogtatni a kaját, meg ami ki is esik a szájából, nagyobb eséllyel az etetőbe megy vissza.
2021. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!