Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen vágóhidak vannak...

Milyen vágóhidak vannak Debrecenben és annak környékén?

Figyelt kérdés
Szeretnék megmenteni egy lovat vágóhídról.

#Debrecen #ló #vágóhíd #ésannakkörnyéke
2021. jan. 19. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha értenél a lovakhoz akkor pontosan tudnád a választ a kérdésedre.
2021. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Megint te? Vágóhídról, csak kimérve veszünk lovat!
2021. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első, nagyon hasznos vagy, köszönöm:) Valahogy nekem is meg kell tudnom.. Te sem úgy születtél, hogy tudtad, vagy ,,Oá, oá Brazilka utca 25. alatt van egy vágóhíd, oá oá!” vagy mi? :D Nevetségesen rosszindulatú vagy.. 🥰 és az is biztos, hogy egy megkeseredett, sikertelen f@szkalap, akinek már csak az a boldogságforrás maradt, hogy másokat cseszegessen GYIK-en. 😌 Szánalmas..


Második, nem tudom, hogy te kire gondolsz, de én először teszem fel ezt a kérdést.. 🥺 És nem volt vicces a hozzászólásod egyáltalán..

2021. jan. 19. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
A másik lehetőség hogy tényleg egyáltalán nem értesz a lovakhoz...
2021. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért? Hányszor mentettek nagy díjugrató lovakat a vágóról?


Amúgy meg nem tudom, hogy vak vagy? Látod a kérdést? Mert nem az volt, hogy ,,Hali! Tippeljetek! Szerintetek értek a lovakhoz?” A kérdésre válaszolj, vagy ne írj. 😇


Semmi közöd a döntéseimhez, meg, hogy szerinted csak a használhatatlan, fos lovakat küldik oda. Pont te nem értesz a lovakhoz. Sokan megunják őket és odacseszik meghalni. Lószakértő okoska.

2021. jan. 19. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Próbálj itt infót kérni, biztos tudnak segíteni:


[link]

2021. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

Azért állnak beléd, mert a napokban ez a sokadik vágóhidas kérdés. A vágó nem lóbörze. Ha annyira menteni akarsz, akkor vedd meg valami kupectől vágóárban, mert azok a lovak, amik x idő alatt nem mennek el náluk, azok vágóba szoktak kerülni. Vagy keresd meg a felvásárlót, mert a lovakat nem egyesével szokás odavinni, hanem teherautóval vagy kamionnal. Amúgy is nagyon sok a selejt ló, esetleg kehes, járáshibás, sánta, viselkedészavaros, szóval jól gondold meg.

Barátnőmnek van vágó elől mentett lova, de ő se a hídról hozta el, hanem a gazdájától, aki oda akarta eladni.

2021. jan. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%

Mielőtt lovat mentenél, olvasd el a válaszokat itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__10915875-hogy..

2021. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!