Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki hány éve, milyen rendszeres...

Asdfghjklpoiuztre kérdése:

Ki hány éve, milyen rendszeresen lovagol és milyen szinten van?

Figyelt kérdés

És szerintetek aki kb. 6 éve heti rendszerességgel lovagol milyen szinten kellene lennie?


A válaszokat előre is köszönöm.



2021. jan. 22. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Nincs olyan, hogy "kellene".

Lovagolj a saját örömödre.

2021. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
22 éve lovagolok, versenyeztek (komolyabb szintre nincs pénzem), illetve lovasedző vagyok másodállásban (van végzettségem).
2021. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
*versenyezgetek
2021. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha sima lovagolásról beszélünk nem nagyon vannak szintek, az ember fejlődik benne, de nincsenek kiugróan nagy lépcsőfokok. 18 éve lovagolok, még gyerekként tanultam, az én szintemet egy totál kezdő eléri 1-2 év alatt, mert az átlag lovaglást el lehet annyi idő alatt és kész. Az autóvezetőkből sem lesz F1 pilóta, csak mert 20 éve vezetnek.

Ha versenyzésről beszélünk az más, ott vannak szintek, de azt itt senki nem tudja megmondani mit tudsz 6 év után, hanem az oktatód.

2021. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

15+ éve lovagolok

Szintet nem tudok mondani :D Sok mindentől függ ez. Fejlődni mindig lehet, de nekem már bőven nem okoz gondot pl. egy fiatal ló ellovaglása.

2021. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sssaszem ***** válasza:
72%
12 éve lovagolok, hobbiból csinálnom, nem megyek versenyekre. Nem fogok szállítgatni a lovamat, ide oda. Sok mindennel jár a versenyzés.
2021. jan. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Kb. 9 éve lovagolok, nem versenyzem, mert nincs lovam. Ha lenne, márversenyeznék ugróban.

Egy barátom kb. 2 éve kezdte, és már 1 hónapja versenyez.

2021. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
5 éve a baratomon
2021. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
6eve lovagolok es 110-120on versenyzek de amiota komolyabban lovagolok az kb 2 wve kezdodott met akkor kaptam egy ponit es azota napo szinten lovagolok mar a nagy(kb175cm) lovaimon is.
2021. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!