Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet venni fríz lovat...

Hol lehet venni fríz lovat tenyészetből?

Figyelt kérdés

Fríz lovakat szeretnénk, de bárhogy kerestem nem találtam “Fríz ló tenyészetet”. Nagyon fontos lenne, hogy ne “használt” ló legyen, ezért szeretnénk tenyészetből. Valaki tudna segíteni?

A Magyar Sportló tenyészet is érdekelne.

Köszi.



2021. márc. 9. 01:13
 1/6 anonim válasza:
0%
Imádkozz istenhez, jézus meghallgatja az imád és a szent szűz mária segíteni fog hogy hold találd meg a pacikat. hidd el nekem. isten áldjon
2021. márc. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

[link]


De számíts arra, hogy választási csikót se fogsz nagyon fél/1 millió forint alatt kapni.

2021. márc. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Cicám apucinak is elmondtad már hogy lovat vesztek??Vagy csak 5 perce kipattant a fejecskédből hogy hát neked ló kell?
2021. márc. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

www.frizland.com ők a Bakonyban vannak

Sportló: Mátai Ménes, Szuhai farm, Timpex, Mezőhegyes...

A választási csikók olyan millió körül indulnak, a 2-3 éveseknek magasabb is lehet az ára. Megjegyzem egy ló kiképzése nem könnyű feladat, rengeteg helyen el lehet rontani, szóval ha, nem ért hozzá az ember, még egy frissen belovagolt lovat is nagyon el lehet cseszni.

2021. márc. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3.

Neked mi bajod van? Kicsi korom óta lovagolok, van 2 lovunk, de szeretnénk még kettőt. Attól, hogy te nem engedhetsz meg magadnak egy lovat, még nem rajtam kell letölteni a haragod. Remélem jobban érzed magad, hogy ezt leírtad. Szia.

2021. márc. 9. 08:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az lehetett a gondja, hogy a leírásodban a "használt ló" kifejezést használtad, ami elég szakmaiatlan inkább hozzánem értő kezdő lovasra utal. Lehet szerencsésebb a "nyers" ló kifejezést alkalmazni. Na mindegy, sokan csak idejárnak levezetni a frusztrációikat...
2021. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!