Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovak tudnak mosolyogni?

A lovak tudnak mosolyogni?

Figyelt kérdés
Jó pár éve lovagolok, de ez eddig nem jött szóba és most érdekel.Igen, tudom ha mérgesek akk pl felhuzzák az orrukat, de például ki tudják fejezni az örömüket, úgy hogy mosolyognak?:)
2010. aug. 18. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Azt nem tudom, de engem egyszer tökön harapott egy. Ez lehetett az öröm jele?
2010. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egész arckifejezése adja ezt. Odabújik, szimatolgat, bökdös az orrával, aztán ha ránézel olyan kis kedves az arca, mint az embereknél a mosoly.
2010. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A lovak nem akkor húzzák fel az orrukat ha mérgesek,hanem amikor szagolnak...ha mérgesek,akkor hátracsapják a fülüket.és igaza van az előttem szólónak:)igenis látni,ha mosolyognak még a mozdulataikon is...régen nem vagyok lovak közt szívem legnagyobb fájdalmára,de ezeket a mozdulatokat soha nem fogom elfelejteni:)
2010. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van,hogy felhuzzák az orrukat mert mérgesek.Mindegy nem ez a lényeg.Én sokat vagyok lóközelbe, és már sokszor láttam mintha mosolyogtak volna.Ezért tettem fel a kérdést, hogy tényleg tudnak-e vagy csak én értem félre.
2010. aug. 19. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha olvasnák a kérdést, biztosan =) nem, nemm tudnak. Viszont rengeteg más módon ki tudják fejezni magukat (fülek, szem, tartás, stb...)
2010. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


de sztem nem tudnak és csak nyerített vagy valami de ezt muszály volt xD

2011. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lovak nem, de én igen, ha ekkora hülyeséget olvasok!!!Eddig min lovagoltál, fa hintalovon, mert lehet, hogy annak mosoly volt a pofájára festve!!
2011. dec. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!