Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovak felismernek egy-egy...

A lovak felismernek egy-egy embert vagy pl a gazdájukat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok ha már ugye sok időt töltenek együtt és megismerték egymást, kapcsolat alakult ki közöttük. Vagy pl a gondozójukat (aki eteti őket stb) megismerik? És egy iskolaló? Vagy se a gazdás ló sem az iskolaló nem ismerne fel egy embert sem? Vagy ha igen akkor szerintetek miért (csak a kaja miatt)?

2021. márc. 13. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
alap hogy felismerik, ennyi intelligenciájuk van az állatoknak
2021. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A lovak intelligens állatok, mint a kutyák vagy a macskák. Természetesen meg tudják különböztetni az embereket, felismerni őket és arra is emlékeznek, ki hogyan bánik velük.
2021. márc. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé lenézésnek hangzik.Még szép hogy feltudják ismerni és megkülönböztetni egymástól az embereket.Ők is intelligens állatok.
2021. márc. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De fel ám, van egy bérelt lovacskám és már messziről les, hogy jövök. Az összes ló legel, de csak az az egy emelte fel a fejét és engem néz.
2021. márc. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. márc. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Felismerik. Gyerekkoromba nekem is volt ilyen tapasztalatom. Nagyon szerettem egy lovat és a ló is engem. Mikor terepre mentünk a ló vigyázott rám, és én is rá, nekem nagyon nem is kellett jeleznem neki, mindig tudta mit szeretnék.
2021. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az (emlős) állatok azért sokkal bonyolultabbak mint egy bélcsatorna amit csak a kaja érdekel.

Vannak szociális igényeik és tudják értékelni pusztán a kellemes társaságot is.

A ló persze hogy felismer, ahogy a csordában is számon tartja a többi ló ismerősét.

2021. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A lovak nagyon szociálisak, felismerik az embereket, sőt szerintem belelátnak az ember lelkébe is.
2021. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Felismerik.

Á lovak okosak, és ha valaki sokat foglalkozik velük, akkor felismerik(nem feltétlenül a kaja miatt)

2021. márc. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!