Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám sose találkozott...

Ha a kutyám sose találkozott a nagyszüleivel. Felismerné, hogy ők a rokonai?

Figyelt kérdés
Nemsokára meglátogatjuk egy ismerősünket, akinek van két kutyája, akik az én kutyám nagyszülei anyai ágon. Kíváncsi vagyok, szerintetek rájönnének-e, hogy rokonok..

2015. máj. 22. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Te rájönnél, ha találkoznál egy általad még soha nem látott emberrel, hogy a rokonod, ha nem mondja meg?
2015. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
69%
Ha találkoznál a nagymamáddal, akit még sosem láttál, senki nem is mondja meg neked, hogy ő a rokonod, felismernéd, hogy ő az?
2015. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szagról nem lehet?
2015. máj. 22. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Miért ne , én el tudom képzelni :)

Az én kutyám pl a saját fajtáját minden más kutya fajtánál jobban kedvelte, pedig csak nagy ritkán volt szerencsénk találkozni fajta bélivel .

2015. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem fogja felismerni. Egy kutyában nem tudatosulnak a rokoni kapcsolatok. Akár néhány héttel az elválasztás után a kölyök sem ismeri meg az anyját(ha nincsenek együtt tartva)

Éppen ezek miatt az okok miatt kell például arra is vigyázni, hogy ivaros anyát és ivaros kan kölykét sem szabad együtt tartani, mert ugyanúgy párosodhatnak, mintha idegenek lennének.

2015. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rottweileres Gazdi ***** válasza:
Nem fogják egymást felismerni megnyugtatlak : )
2015. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hogy a soha nem látott nagyszüleit nem fogja megismerni, de a kiskorában vele együtt élt testvéreit sőt anyját se ismeri fel. Max akkor ismerné fel ha rendszeresen találkoznak de akkor se ugy, hogy szia anyu meg szia teso, hanem ugy hogy szia haver. Ők nem emberek
2015. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!