Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nemzeti Lovarda vélemény?

Nemzeti Lovarda vélemény?

Figyelt kérdés

Kezdőként szeretnék oda menni lovagolni, de nincsen tapasztalatom, hogy milyen az oktatás, mennyire törődnek az emberekkel, lovakkal.



L/24



2021. márc. 15. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Veraekra gondolsz? Nagyon zsúfoltak az órai (nagyon sokan vannak), csak fix időpontban lehetett menni és nagyon drága - ahhoz képest, hogy ekkora osztály túl drága.
2021. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Vera a lovait imádja, nyáron nincs is oktatás, mert "nyaralni" viszi a lovakat.
2021. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Veráék már nem oktatnak ott. Egy éve átmentek a Ludovika lovardába, de sajnos onnan is el kellett menniük, így most nincs oktatás. Én jártam hozzá, de nem volt zsúfolt, mivel csak egyéni oktatás volt. Egyedül voltam, vagy egy másik oktató volt bent még egy lovassal, de többen nem voltunk. (Ludovika) Egyébként nagyon jó oktató, sokat tanultam, a lovaik is jók.
2021. márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ossze-vissza oktattak legutóbb. Atmentek a Ludovikara, de azt sem tüntették fel az egyesület honlapján.

Tisztelem őt a szaktudása miatt, de kössz inkább nem.

2021. márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!