Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hany éves koráig mehet a ló 1...

Hany éves koráig mehet a ló 1 méteren?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 15éves nagyon temperamentumos fiatal angol telivér kancám és 1 méteren szeretnék vele versenyezni. Az a kérdésem, hogy szerintetek hány éves koráig versenyezhetnék vele 10pcm 110cm-n? Persze úgy, hogy az még ne fájjon neki

2021. márc. 17. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól izmolt, jó kondiban van és nincs gond az inaival, izületeivel, akkor 20 évesen is mehet 1 méteren.
2021. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Légyszi másolj be valami linket. Nem találok és egyszerűen nem akarom elhinni, hogy van 1m-es táv lóversenyen.
2021. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ugrásra gondolt.
2021. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
2-es díjugratásról van szó.
2021. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 1es!
2021. márc. 17. 15:09
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

#2-es ha hülye vagy, legalább ne hirdesd.


Kérdező: bármeddig indulhatsz vele 1 méteren, amíg az állapota, kondíciója engedi. Ez egyedenként eltérő lehet.

2021. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek jössz a lovas topicba, ha lövésed nincs semmiről? Minden lovasnak egyértelmű, hogy az egy méteren versenyzés ugratást jelent.


Az udvarias kérdés részedről így hangzott volna: Sziasztok, én nem vagyok lovas, mit jelent ez az egy méteren versenyzés? Nagyon rövidnek tűnik.

Vagy valami ehhez hasonló.

A te megnyilvánulásod ostoba és lenéző, kötekedő. Nem információszerzésre irányul, hanem beszólogatásra.

2021. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg te vagy rosszindulatú. Egyáltalán nem volt bennem ilyen szándék. Percekig kerestem, hogy ez mi a fene lehet. Igazán most sem tudom. 10pcm? 110cm? Semmi értelmes találatot nem dobott ki a google. Most sem vágom teljesen, de mindegy is, annyira valóban nem érdekel. A lepontozást megkaptam. Mindenki örül. Pussz.
2021. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

Tényleg le fogok szokni a GYK-ról, felbosszantottatok.


Jellemzően udvariasan segítek mindenkinek (>75%) és ha felteszek egy értelmes, udvarias, normálisan megfogalmazott, de tudatlan kérdést akkor lehülyéztek és "minek jövök ide". Szemembe ötlött a kérdés a főoldalon(!) és felkeltette az érdeklődésem. Miután nem találtam meg magam a válasz google-n, mertem kérdezni.


Másik kérdésnél szintén leírom a segítő szándékú, témába vágó, releváns tapasztalatomat => 30%


Szóval én vagyok a f*sz. 3 válaszom van "lenullázva", a kedves úriembernek meg legyen meg az öröme, hogy ő hű de fasza gyerek volt és mellette a világ.


Kiírtam magamból, lehet ezt is nullázni.

2021. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Minek szólsz hozzá, ha nem érted miről van szó? Szerintem elég világosan fogalmazott a kérdező, csak volt benne egy elírás.


Amúgy a 15 éves már nem fiatal, de nem is öreg, szóval olyan középkorú. Ha bírja a lába, akkor simán ugorhat. Nálunk van 16 éves ló, nagyon szeret ugrani, de akármit kap kattog, izületes... Vele max 80akat ugrunk, de azt se sűrűn, mert intenzívebb ugróedzést már nem bírja lesántul. De ha a te lovad egészséges, akkor simán mehet, meg gondolom van egy edződ is, ha ugrásban gondolkozol, szóval őt kérdezném ő látja a lovadat, mi nem.

2021. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!