Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fajtájú lovat válasszak...

Milyen fajtájú lovat válasszak magamnak hobbilóként,ami nem túl drága,viszont van egy kis ugróképessége☺️?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen 10es.

Az a gond ha azt is beleírta, hogy "nem túl drága", az azt jelenti, ha bármilyen lovat is vesz, nem feltétlen szeretne rá annyit költeni, amit lehet a ló megkívánna.

2021. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hobbira ne lófajtát nézz hanem egyedet. Volt aki előttem azt írta hogy nem fodod kihasználni a ló képességeit ha hobbiként tartod. A hobbilónak is több kategóriája van, van aki vesz egy lovat mert van pénze és kimegy hozzá heti vagy havi egyszer. Viszont ha valaki azért tart igényesen hobbilovat mert nem teheti meg hogy versenyezzen vagy csupán nem ez érdekli és nem szeretne, de kijár heti legalább 3-4 alkalommal szerintem az teljesen normális. Nem tudom hogy mi számít neked olcsónak, de a lovasok.hu-n már lehet találni 1-1,5 millióért lovat, az fontos, hogy 10-15 éves lovat vegyél mert a fiatalabb lovakkal csikókkal sokkkal nehezebb.
2021. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!