Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak nyitva lovardák?

Vannak nyitva lovardák?

Figyelt kérdés
A covid ellenére a lovardák nyitva tartanak? (Főleg a 17. kerület érdekel)

2021. ápr. 1. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma autóztam egyet, legalább 4 lovardát láttam ami fullon volt gyerekekkel akik lovagoltak. Szóval igen.
2021. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen nyitva vannak, sok olyan lovarda is aminek a szabályok ellenére nem kéne nyitva legyenek. Azok pedig egyértelműen nyitva vannak, ahol a bértartók a saját lovukat nap mint nap le kell mozgassák
2021. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ha jól tudom, jelenleg a leigazolt versenyzők mehetnek, meg nyilván a bértartók. A nagyközönség számára be kellett zárniuk..
2021. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Sajnos.
2021. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos nyitva van. Nem szabadna. Én felesbértartó vagyok, így mivel mozgatnom kell a lovat, nekem mennem kell. Hát nálunk megy a lovasiskola is. Bár ugye az oktatók az elején bepánikoltak, hogy hogy fognak 30 lovat lemozgatni egy nap alatt, úgy, hogy csak 1-2 oktató megy ki, hogy csökkentsék a kockázatot.
2021. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én járok lovagolni, de csak a versenyzők mehetnek nálunk
2021. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem lehetnek, csak bértartók és a hivatalos versenyzők lovagol hatnak, de nagyon sok helyen bevállalják. Viszont elég egy jóakaró és akár 2 évre is bezárathatják a helyet vagy jól megbüntetik, ilyen takarmány árak mellett ez nem fér bele senkinek.
2021. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én versenyzo vagyok,járunk lovagoljuk a sportlovakat, viszont megy az iskolalovagoltatas is..
2021. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!