Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovardák vannak nyitva...

Melyik lovardák vannak nyitva most is Budapesten?

Figyelt kérdés
Ahova járok lovagolni bezárt, mert szolgáltatás, de szeretnék lovagolni és láttam facebookon, hogy vannak lovardák amik nyitva vannak, tudtok ilyet mondani Budapesten?

2021. márc. 12. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Én is szeretnék sok mindent, de otthon kéne maradni most.
2021. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Normális lovardákba nem engednek be most külsősöket a korona ésvagy a herpesz miatt.
2021. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

mivel a lovaglás szabadtéri egyéni sport nem igazán vagyunk egymáshoz közel és általában biciklivel megyek oda, ezért szerintem simán lehetne menni

és a kisebb lovardákban nincsenek egyszerre sokan, hanem 2-3 oktató, plusz 4-5 lovas, de ők sincsenek egymáshoz közel, mert mindenki csinál valamit.

2021. márc. 12. 13:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyesülethez leigazolt sportolóként (akár szabadidős versenyzőként) lovagolhatsz. Egyéb lovas edzésre járni sehol nem lehet (nem is hirdethetnék, hogy lehet), sajnos még szabadtérben, 1,5 méterrel sem, mivel szolgáltatásnak minősül (ha nem vagy hivatalos sportoló, ugye).

A lovardák persze nyitva vannak, mert az állatot el kell látni, le kell mozgatni.

2021. márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9 napot kell még kibírnod valahogy. Ha nem cirkuszolna mindenki azon, hogy neki mit lehet, akkor már rég vége lenne a járványnak.
2021. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát akkor nem értem, miért rakják facera, hogy lehet jönnni még mindig, nem akarok példát írni, de az egyik helyre ezt írták: Ne feledjétek, lovardánkban szabadtéri sporttevékenységként továbbra is zavartalanul zajlik a lovasoktatás!
2021. márc. 12. 13:26
 7/10 A kérdező kommentje:
nem azért írtam ezt a kérdést, mert nem tudok a seggem nyugton maradni, hanem azért mert láttam lovardákat, hogy nyitva vannak. Eddig betartottam mindent, nem mentem sehova csak lovagolni és oda is biciklivel.
2021. márc. 12. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is nézzük most a korona helyzetet: nem tudhatják jársz-e bárhova máshova lovagolni, függetlenül attól hogy kit mondasz. Ezért felelős lovardák nem engednek be, nehogy áthozd véletlen a herpeszt a ruhádok, kezeden, akármi.
2021. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Azért van kiírva néhány helyen, hogy lehet menni, mert leszarják a szabályozást. Többek között ezért fogunk még ettől a szarságtól szenvedni másfél év múlva is.
2021. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel szolgáltatás, ezért nem lehet oktatni. Viszont amelyik lovarda leszarja, és még reklámozza is, a, hülyeséget csinál. Felhívja magára a figyelmet, majd jól megbüntetik, aztán mennek a lovak vágóba, mert nem tudják őket eltartani.
2021. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!