Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van egyes lovakon maszk?

Miért van egyes lovakon maszk?

Figyelt kérdés
Sok ló van a környékünkön, és rengetegszer látom, hogy maszk van a fejükön ami az orrukon kívül eltakarja az egész fejüket még a szemeket is.
2021. ápr. 9. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Munka közben nem néznek jobbra-balra, nem tudja semmi elterelni a figyelmüket, csak a hajtó utasításait követik. A könnyebb irányíthatóságért csinálják.
2021. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyikre gondolsz, van egésu fejes légymaszk is, a nevéből adódóan a rovarok ellen védi, főleg nyáron a lovat.
2021. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mutatni képet esetleg? Van legymaszk, mert zavarják őket a kegyek (ha karámban van rajtuk), vagy van olyan, amit az 1 írt (ez általában a galoppra, vagy ügetőre jellemző), meg van, aminek nyugtató hatása van.
2021. ápr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 2-es és 3-as írta! Légymaszk!
2021. ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A légymaszk lesz az. Köszönöm a válaszokat. Azt hittem nem látnak benne :D
2021. ápr. 9. 08:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek általában anatómiai kialakítása van, így az oldalt lévő nagy szemeiket nem nyomja, és nem tudom mennyire figyelted, de ez ilyen az hálós, szóval látnak benne:D
2021. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem tudtam figyelni, csak kocsiból láttam, azt hittem azért van, hogy ne lássanak :)
2021. ápr. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!