Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lo atveheti a masik lo...

Saribari2 kérdése:

Egy lo atveheti a masik lo viselkedeset?

Figyelt kérdés
Vettem egy 7 eves herelt lovat, kupecektol, megsajnaltam szegenyt mert nagyon sovany volt,de szep lo es ugyes fogatban,egy kicsit bolond,sunyit es neha harapna is mert fel de nem kibirhatatlan, meg lehet vele baratkozni, viszont nem szeretnem ha a masik lovam (15 eves herelt lipicai) atvenne ezeket a szokasokat, sajnos csak 1 karamom van es mivel nyar van szeretnem ha mindeketten tudnanak kint lenni, a lipicaim nagyon aranyos es kedves lo nem szeretnem ha ez a lo megvaltoztatna. szerintetek ez megtortenhet vagy hulyeseg hogy ezt gondolom?

#kupec #herelt
2021. ápr. 9. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen személyiség lopás dologra gondolsz?
2021. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Na az én lovam átveszi más szokását. Nem csak lóét, de pl ha én félek ő is fél. Ő hajlamos erre. De más az lótól függ. Hallani sztorikat, de nem biztos, hogy minden igaz. De szerintem nem kell félni, az hogy veled milyen lesz, teljesen ratad múlik, hogy ráhagyod-e.
2021. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A ló képes eltanulni más lovaktól például tárgyak rágcsálását, fardörgölést és ilyeneket, de nem mindegyik ló hajlamos rá.
2021. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedből én úgy vettem le, hogy ez a ló félelemből tesz ilyet, nem pedig agresszív. Nyilván van rá esély, de nem hiszem, hogy ezt a másik lovad átvenné. Sőt, lehet hogy jó hatással lesz az új lóra a régi lovad, mert látni fogja hogy nem kell félni az emberektől.
2021. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!