Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A hucul lovamnak nagyon...

A hucul lovamnak nagyon keményszálú a farka és a sörénye. Ez fajtól is függ, hogy milyen a ló sörénye vagy mit lehetne vele csinálni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A hucul lovadnak genetikai adottságú az erős szálú farka és sörénye. Ha nem így lenne, akkor elkezdhetnél aggódni az egészsége miatt és a saját felelőtlenséged miatt, mert az azt jelentené, hogy nem kapta meg a számára létfontosságú vitaminokat, ásványi anyagokat, és tápanyagot.
2021. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki privátban megkeresett, remélem nem a kérdező volt, mert akkor meg van a véleményem róla, megtenné, hogy nem zaklat a hülye EQ nulla levelével? Ha még egyszer zaklatsz letiltalak. Nem érdekel a hímtagod! Arról nem is beszélve, hogy köze nincs a ló farkának ahhoz a bizonyos dologhoz, ugyanis a farok védelmi funkciót lát el, és egyensúlyozó szerv is valamint a lovak testbeszédében a kommunikációban segíti a lovat.
2021. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez genetika. Általában a kislovaknak, póniknak, hidegvérűeknek, északi fajtáknak vastagabb szálú és dúsabb hosszúszőrzetük van.

Például a telivéreknek meg pont az ellenkezője jellemző. Nem annyira dús és vékonyszálú.

Nyilván mindenhol akadnak kivételek.

2021. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem én kerestelek privátba
2021. máj. 9. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ok! Akkor valami troll volt. De ilyenkor jelezni kell nekik, hogy megértsék, hogy én nem abba a kategóriába tartozom, mint aminek engem gondol.
2021. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!