Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vágtában kikönnyítés?

Vágtában kikönnyítés?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy amikor vágtában kikönnyítek akkor az jó, hogy amikor a csizmasegítségeket adom minden vágtaugrásnál akkor előre-hátra mozok a lábszáram? Vagy egy helyben kell lennie? Nyilván nem mozog nagyon össze vissza. (This esme videóinál az intróban minden videónál van egy ilyen jelenet amikor casper-on lovagol kikönnyítve akkor neki is így mozog előre-hátra a lába)

2021. máj. 29. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó. Persze ha csak kicsit mozog nem probléma, de próbáld minnél jobban ott tartani. De azért nem kell tiszta erőből, hogy teljesen elfáradj.
2021. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jó, vádlival adod a csizmasegítséget szóval nem szabadna mozognia
2021. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"This esme" (nem tudom hogy hívják) nem tud lovagolni normálisan, tőle nem kell tanulni, nincs ülése. Német lovasokat nézz
2021. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as miért mondod hogy nem tud lovagolni? (nem rosszindulatból kérdezem, nem is veszem észre hogyha valaki nem lovagol jól mert még kezdő vagyok de érdekel, mert elég régóta lovagol van 3 lova tudom hogy ettől még lehet rossz ülése stb de miért?)
2021. máj. 29. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Megnéztem az intróját és hááát....

Elég rondán lovagol. Lovagló izma szerintem nincs is valami sok. Kengyelből dolgozik és rendesen jár a lába amit nem szabadna. Felsőteste elöl van, kengyelei full rövidek és hát úgy az összkép is csúnya.

Ilyen rövid kengyelekkel ugrásnál is hülyén áll ki, idomítani bármilyen módon meg lehetetlen vele.


Szóval jah. Lovastudás nem sok vam csak van egy jófej lova akit valaki jól belovagolt, de biztos, h nem ez a csaj csinálta.

2021. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3mas vagyok. Nem elég zárt az ülése, nincs csizmája. Technikailag nem tud lovagolni
2021. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura ennek a csajnak a lovaglása, pedig én is kezdő vagyok. Nekem az tűnt fel, hogy folyamatosan lötyög a szár.
2021. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!