Kezdőoldal » Állatok » Lovak » REV-et minden évben meg kell...

REV-et minden évben meg kell csinálni vagy csak egyszer?

Figyelt kérdés

Idén fogok rajt engedély vizsgát tenni, ha minden összejön.

Ezt minden évben meg kell ismételni vagy mennyi ideig érvényes? (A Lovas szövetség oldalán nem találtam erre információt)



#verseny #lovaglás #ló #lóverseny #Rajt engedély vizsga
2021. jún. 7. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Csak 1x
2021. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért lett lepontozva az első. 1x kell megcsinálni, igen, még akkor is, ha utána nem versenyzel egy darabig
2021. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1x kell megcsinálni. De azt nem értem, ha REV-re készülsz, akkor neked van egy edződ is. Beszélgetni nem szoktatok? Milyen szakágban indulsz?
2021. jún. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nyilván van edzőm csak ez valahogy nem került szóba.

Díjlovaglásban

2021. jún. 8. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
majd esetleg ha eszedbe jut miután letetted a vizsgát, mesélsz hogy mi volt? Én is lehet hogy megyek pár hónap múlva, és kíváncsi lennék, hogy tapasztalat alapján miket tud valaki elmondani, hogy zajlott. Egyébként igen, csak egyszer kell
2021. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen ha eszembe fog jutni. Ha gondold írj privibe egy insta nevet és akkor majd úgy talán nem felejtem el.
2021. jún. 8. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!