Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szolnokon melyik lovardába/lov...

Szolnokon melyik lovardába/lovastanyára érdemes lovagolni járni?

Figyelt kérdés
Szeretnék komolyabban elkezdeni lovagolni és érdekelne, hogy melyik lovardákat érdemes figyelembe vennem. Fontos lenne, hogy ne legyenek arany árban az órák, illetve, hogy az oktató megbízható, türelmes és kedves legyen. Olvastam régebben írt kérdéseket ezzel kapcsolatban itt, de a legtöbb 2013-as meg '16-os volt, így azok picit elavultak számomra, lehet azóta xy lovarda megszűnt, megújult stb. :)

2021. jún. 13. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz ki az interneten 2-3 lovardát, hívd fel őket, menj el lovagolni és az alapján meg tudod ítélni, hogy melyikbe lenne érdemes járnod. Mindedjik lovardának vannak "utálói" és "imádói" szval a vélemények megoszlanak. Egyébként nézd meg a lovardának az értékelését és a véleményeket vagy a honlapot és az alapján nagyjából eg tudod ítélni.
2021. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyikbe se Szolnokon!!! Ha komolyan gondolod a lovaglást; akkor inkább utazz kicsit többet, de ne Szolnok és közvetlen környékén akarj jó lovardát találni. Mert nincs. Idevalósi vagyok tehát nem a levegőbe beszélek.

Mi a célod a lovaglással? Ha egyszerű hobbizás arra tudok helyet ajánlani; de komolyabban lovagolni tanulni, esetleg versenyezni szeretnél akkor utazz többet érte. Erre nincs jó lovarda!

2021. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

#1 Azt próbáltam, de van olyan honlap amit utoljára évekkel ezelőtt frissítettek. :(

#2 Igazából hobbi szinten űzném egyelőre. Verseny még nem igazán van a láthatáron. :)

2021. jún. 13. 23:19
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Hobbi szinten Milléri Lovastanya megfelelő lehet; mert talán az egyetlen ahol van fedeles és télen azért eléggé elengedhetetlen. Ha írsz privátot tudok róla írni.
2021. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettessel egyetertek
2021. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Jászalsószentgyörgy.

Van fedeles, van nagy pálya, olcsó, 2-3ezer körül mozog egy óra.

Egyedüli hátránya, hogy pont emiatt vannak olyan napok (főleg hétvége), amikor sokan vannak lovasok.

2021. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
2021. jún. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jászalsószentgyörgyöt én nem ajánlom(régi tapasztalatok alapján). Régen 2 évet jártam. Alig fejlődtem a 2 év alatt, volt hogy egyszerre 5-en voltunk a fedelesbe ugy hogy nyár és 30fok volt. Néha odaszólt pár szót az oktató és le is telt az a 1óra.
2021. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azóta cserélődtek az oktatók. :)
2021. jún. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy se a Miller se a Jaszalsoszentgyorgyi lovarda nem jó! De annyi előnyük van hogy vám fedeles! Innentől kezdve kinek mi van közelebb
2021. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!