Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mehetek versenyre edző nélkül?

Mehetek versenyre edző nélkül?

Figyelt kérdés

Itthon van egy négyévesem, pár év múlva ki szeretném próbálni díjugratásban, esetleg ügyességiben. 17 éves vagyok, nincs edzőm. Néha eljárok a lovardába, ahova jártam, ilyen havonta egyszer. Ott szoktam ugrani 1 méterig, 110 centiig.

Tehát ha a saját lovammal szeretnék majd menni versenyre (ahol nem kell rev), oda mehetek egyedül, vagy kell egy regisztrált edző? Futónk van saját, tehát a szállítás nem gond. Illetve az ilyenekre neten kell nevezni?


2021. jún. 15. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most már az szlv-ket is agyonbonyolítják, kell egy edző is, de csak papíron, ahogy egyesület is, bár az Szabadidő lovasokhoz, mint egyesület be lehet regisztrálni, ha "szabadúszó" vagy. Amúgy Vaskó Attila tud segíteni mindenben, de ha csak pár év múlva lesz esedékes a dolog felesleges zaklatni, mert mire odakerülsz, hogy versenyzel, addig 6x megvariálhatják.
2021. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18 év alatt nem
2021. jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyes jól leírta, vannak edzők akik mindenkit a nevük alá vesznek, keress egy ilyet. Szerintem ez nem jó így, nagyon sok felkészületlen lovas van szabadidősben, akik még a felszerelésüket sem képesek beállítani, mert azt hiszik jók és derogál nekik edzőhöz menni. Remélem te nem ilyen vagy, szóval a szabadidőlovas oldalon mindent megtalálsz. Nincs agyonbonyolítva, csak egy egyesület tagja kell hogy légy, és kell egy regisztrált edző.
2021. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Félreérthetően írtam, van "edzőm" de nem hivatalos. Apukám még fiatalabb korában lovasoktatott, ma már csak szűkebb ismerősi körben oktat. Tehát nem vagyok felügyelet nélkül, ő segít nekem be mindenben. :)

2021. jún. 17. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!