Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismertek nem versenyre, hanem...

Pszicho88 kérdése:

Ismertek nem versenyre, hanem csak hobbi szintű küzdősporthoz felkészítő edzőket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Semmit sem sportoltam soha, elmentem pár edzésre, box, thai box edzésekre.

Volt ahol a légkör sem volt túl jó és éreztem, hogy mintha nem is az edzés lenne a cél, hanem valamiféle versenyre való hajhász felkészítés. Szeretnék olyan magán edzőt találni valamelyik küzdősportból, lehet az karate, thai chi, thai box, vagy egyéb küzdősport, akivel jól érzem magam és nincs meg ez a teljesítményen alapuló frusztráció, mivel nem akarok versenyre menni, csupán erőnlét, izomfejlődés és némi technikai fogás a célom.



2016. dec. 27. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel helyet nem mondtál, ezért erre bármely hobbi edzés megfelel. Azért, mert meghajtanak, még nem lesz versenyzői edzés. De erre szükség van a fejlődéshez. Komfortzónában még senki nem tanult meg harcolni.
2016. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az egyik fajta küzdősport edzésen nem volt meghajtás és az sem tetszett. A másikon pedig még a szart is kihajtották belőlem. Nem túl előnyös, főleg ha az ember szívizma is elkezd szúrni és görcsölni.


Nyilván edző és edző között is különbség van és egyesek csak a tömeg edzéseztetésre és a versenyeztetésre mennek.

Nekem arra lenne szükségem, hogy olyat találjak, akit már nem a verseny motivál, hanem az érdek nélküli küzdőszellem, az emberség. Szerintem fölösleges meghajtani valakit, ha az a valaki azelőtt sohasem edzett. Valamennyi fokozatosságnak lennie kellene az edzésben is.

2016. dec. 27. 18:12
 3/4 anonim válasza:

Üdvözlet!


Budapesten belül tudok thai box edzőt, aki a 17. kerületben tart edzéseket.

Honlapja: [link]


Gyerek csoport, felnőtt kezdő és felnőtt haladó csoportja van, magán edzésre is lehet hozzá menni. Az edzések hangulata jó, a társaság is jó, és rendesen átmozgat, erősödsz tőle (és fogysz is). Ismerőseim akik járnak az edzéseire (évek óta) nagyon meg vannak vele elégedve.


Javaslom, hogy hívd fel telefonon, a honlapon van hozzá elérhetőség, minden kérdésedre szívesen válaszol az edzésekkel kapcsolatban.

2016. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia,

én a jiu-jitsut ajánlom,abból is egy bizonyos klubbot és főképp azért, amiket leírtál. Én azt vártam egy edzéstől amit Te és nagyon örülök hogy az edző aki az edzéseket tartotta, nem csak edző, hanem olyan mester jellegű ott. nem csak meghalni jártunk oda, hanem olyan jóérzéssel küzdeni, csapatszellem, fejlődés a többiekkel. szóval a lényeg hogy én Kovács Károly Shihant ajánlom Neked a fenti szempontok figyelembevétele mellett

2017. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!