Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy 5 éves 155-60 centis...

Van egy 5 éves 155-60 centis arab felvérem jo húsba van nem sovany. 70 kiló vagyok , lehetseges hogy nehez vagyok neki? Vagy hány kiloig jo neki?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Egy ilyen kislónak lehet nehéz vagy mert nagyon vékonyak is.


Ilyen kislovakat főleg az arab típusokat kb. 50 kilóig szokták engedni lovaglásra mert mégse egy vaskosabb kislóról beszélünk, hanem egy temperamentumos vékony kislóról.

2021. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első azért az 50 kiló nagyon kevés. 50 kiló vagyok es mindenki anorexiásnak gondol. Azért az átlagos lányok súlya ott kezdődik. A 70 kilót is el kell neki bírnia, de a lovastól is függ, hogy megnehezíti a ló dolgát vagy éppen megkönnyíti. Jó lenne látni titeket együtt és jobban meg lehetne ezt mondani.
2021. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
70 kiló nem kéne, hogy gond legyen neki. Viszont a helyes lovaglásra, izmoltságra figyelj oda, hogy elég erősek legyenek a hátizmai.
2021. jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
70 kiló már lehet sok, de azt írtad jó húsban van ha az izmot jelent akkor szerintem ráülhetsz csak mondjuk ne minden nap lovagolt 1-2 órákat, hanem legyen egy könyeb lovas aki lovagolja veled,de ha nem célod versenyre jármi vagy ilyenek akkor hobbiból kevésbé megterlelő edzéseket csinálhatsz vele. Ha pedig nincs rajat elég izom, ami simán lehet mert még fiatal, akkor sok futószárazás lekötővel, esetleg rudakkal, hogy kifejlődjön az izomzata
2021. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Időnként váltsátok egymást. Aztán megtudod. Különben egy 70 kilós nő az dagadt. Akárhogy nézzük.



I

2021. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!