Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Keszen allok a sajat lora?...

Keszen allok a sajat lora? mit kell meg tanuljak?

Figyelt kérdés

1. 3 eve lovagolok, tudok lepni, ugetni, vagtazni.

2. ugratni szoktam 70-80cm-t. sokat jarunk terepre is baratnoimmel, az edzovel.

3. tudok nyergelni, kantarozni, a lovakat apolni, tisztitani, stb. ismerem a dolgok nevet, tudom hogyan kell hasznalni oket.

4. nem csak lovagolni szoktam jarni, a lovardaban sokszor maradok tobb napra segiteni, ganezni, lovagoltatni.

5. sajnos a betegsegekben nem vagyok valami jartas, nem nagyon ismerem oket, de igyekszek ezeket is megtanulni.

6. a lovakat ugyanugy nyeregbol es a foldrol is tudom iranyitani, nem hagyom hogy jatszadozzanak velem munka kozben.

7. ultem mar ki bakolast, fennmaradtam ha a lo megugrott, bestoppolt az akadaly elott.


8. a szuleimmel meg nem nagyon beszeltem errol. persze tudjak, hogy szeretnek lovat, mert mar kiskorom ota imadom imadom oket, viszont mostanaban nem nagyon beszeltem veluk errol, realisan. eloszor meg szeretnek gyozodni arrol, hogy en teljes mertekben keszen allok egy sajat lora, tudom, hogy nem vart szituaciokban hogy cselekedjek, pl. ha valami baj tortenik.

amugy tenyleg nagyon szeretnek egy sajat lovat, hogy csak az enyem legyen, csak en lovagoljak rajta, viszont fontosabb a lo egeszsege es jolete, mert egy lovat ugye nem csak lovagolni es simogatni kell.



2021. jún. 21. 16:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már huszonsokadszor írod ki.


Miért nem az edződet kérdezed meg????

2021. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
92%

Ha valóban készen állnál, nem egy anoním fórumon kérdeznéd meg.

Kérdezési sorrend:


1) edződ


2) idősebb sporttársak


3) egykorú, veled kb. azonos szinten lévő lovastársak


4) szüleid


5) ......


6) ....


99) GYK

2021. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
85%

Elmeletben keszen alsz :)

A gyakorlat az mas.

Amikor van ra penzed(vagy a szuleidnek) egy lovat eltaryani,kifizetni a tartasat,gondozasat,orvosi ellatasat stb. akkor keszen alsz.

A tobbi az mellekes,nem attol alsz keszen egy lora,hogy tudsz lovagolni,nyergelni meg ilyenek.

Ha van penzed(szuleidnek a te esetedben) akkor keszen alsz .

Lova barkinek lehet akinek van ra penze es szeretne lovat.

2021. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
79%

Erre mi így látatlanban nem tudunk válaszolni.

Érdemes felestartással kezdeni saját ló előtt és akkor láthatod hogy vannak-e még hiányosságaid + segít tapasztalatot szerezni a lótartásban.

2021. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
3%
4-es leirtam fennebb, a lotartashoz penz kell nem tapasztalat. Ha mar van lovad es foglalkozol vele akkor majd szerzel tapasztalatot.
2021. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésről a 10 éves kisgyerek jut eszembe, aki út közben 10 percenként megkérdi: "ott vagyunk már?". Addig kérdezgeti, ameddig az nem lesz a válasz rá, hogy "igen".


Aki nem érti, az nem érti, aki érti, az érti. :)

2021. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
89%
#6: én értem! 100%-ban! :))))
2021. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 qkker1 ***** válasza:
89%
Kissé unalmas vagy, hogy hetente kiírod!
2021. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
89%

Megint a lovas tinilány kérdése?

visszatért közénk? :D

2021. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
93%
lómániás tini is back! :-DDD
2021. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!