Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Keszen allok a sajat lora?...

Keszen allok a sajat lora? mit kell meg tanuljak?

Figyelt kérdés

1. 3 eve lovagolok, tudok lepni, ugetni, vagtazni.

2. ugratni szoktam 70-80cm-t. sokat jarunk terepre is baratnoimmel, az edzovel.

3. tudok nyergelni, kantarozni, a lovakat apolni, tisztitani, stb. ismerem a dolgok nevet, tudom hogyan kell hasznalni oket.

4. nem csak lovagolni szoktam jarni, a lovardaban sokszor maradok tobb napra segiteni, ganezni, lovagoltatni.

5. sajnos a betegsegekben nem vagyok valami jartas, nem nagyon ismerem oket, de igyekszek ezeket is megtanulni.

6. a lovakat ugyanugy nyeregbol es a foldrol is tudom iranyitani, nem hagyom hogy jatszadozzanak velem munka kozben.

7. ultem mar ki bakolast, fennmaradtam ha a lo megugrott, bestoppolt az akadaly elott.


8. a szuleimmel meg nem nagyon beszeltem errol. persze tudjak, hogy szeretnek lovat, mert mar kiskorom ota imadom imadom oket, viszont mostanaban nem nagyon beszeltem veluk errol, realisan. eloszor meg szeretnek gyozodni arrol, hogy en teljes mertekben keszen allok egy sajat lora, tudom, hogy nem vart szituaciokban hogy cselekedjek, pl. ha valami baj tortenik.

amugy tenyleg nagyon szeretnek egy sajat lovat, hogy csak az enyem legyen, csak en lovagoljak rajta, viszont fontosabb a lo egeszsege es jolete, mert egy lovat ugye nem csak lovagolni es simogatni kell.



2021. jún. 21. 16:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
65%
40,.ez igaz de lehet azóta több profilja van itt meg rajta hagyta a nicknevét a szerencsértlen de jelen esetben lehet más lesz az d e a stílus nagyon egyezik..
2021. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
39%
Ne torodj a sok bunkoval, beszeld meg a szuleiddel,hogy vegyenek egy lovat. Ha 17 vagy akar mar egy pasit is talalsz aki vesz neked egy lovat ;)
2021. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
57%
42.nem vagyunk bunkók csak tudjuk hogy ez ugyanaz a troll aki régen is naponta tett fel lovas kérdéseket. nem kell vele kedvesen bánni :)
2021. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
25%

43 ja tudsz valaszolni a kerdesre akkor segitessz,ha nem akkor kussolj.

Ez aranyszabaly de ti csak trollkodni tudtok

2021. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
44%
44.XD
2021. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
69%
44.te vagy a kérdező másik fiókkal? XD
2021. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen mestertrolloknál mindig van 2-3 másik regisztráció talomban, amiről messzemenően támogatják saját magukat. :(
2021. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
100%
47.itt is példának magának válaszolt hogy támogassa magát(42.válasz) közben kiakadt ránk pedig messziről lehet látni hogy troll egy 17 évesnek hol lennne már annyi pénze hogy lovat tartson egy maga?
2021. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%

észrevettétek azóta hogy elcsendesedett? :D

eddig válaszolt a kérdésekre de már nem.

az se derül ki hogy van neki pénze lóra és kérdés az mennyi kb

hogy tervezne lovat venni

2021. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%
49: majd eltelik két-három nap (vagy csak egy fél..) és jön az újabb (ál)kérdés.....
2021. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!