Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fehér lovaglónadrág átlátszó?

Fehér lovaglónadrág átlátszó?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk egy fehér lovaglónadrágot versenyre. Daslö a márkájú 15 ezer körül volt ezért azt hittem, hogy nem lesz vele ilyen gond. Elég zavaró volt az utolsó versenyen is, mert h mi van ha látják mások is, már pedig biztos, hogy látszott.



A kérdésem, hogy másnak is a fehér gatyája átlátszó vagy csak rossz márkát választottam?



2021. jún. 28. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fehér alá feketét veszel, nyilván átlátszik. Nem kell alá színeset venni, vegyél fehéret, azzal nem lesz semmi gond. Amúgy meg tökéletes versenyre, de te tudod mennyit engedhetsz meg magadnak.
2021. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen fehéret vettem fel alá de nagyon látszott az is
2021. jún. 28. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Fehér póló, fehér nadrág alá mindig testszínű alsóruházatot kell venni.
2021. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából akkor nem tudom melyik lenne a jó neked. Nekem is volt már Daslö nadrágom, nekem nem volt ilyen gondom. Szerintem az anyaga sem annyira gagyi, abban versenyeztem kezdőként.

Azóta komolyabb szintre váltottam, mert többet kell versenyeznem: Pikeur, Horka, Horze, Kingsland, Tattini stb. márkájú nadrágokat veszek. A Pikeurral és Horzeval vagyok a legjobban megelégedve eddig, nagyon bírják, NAGYON jó az anyaguk. De összességében a fent említett márkák bírják, jó az anyaguk, azt tapasztaltam, hogy nem átlátszóak.

Legközelebb próbáld fel mindenképpen, hogy mennyire átlátszó. Ami nekem bevált, lehet neked nem fog (pl Daslö), de a Pikeur és a Horze szerintem nagyon de nagyon jók.

Fouganza márkáról pedig megoszlik a vélemény.

2021. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felpróbáltam a boltba de ott nem látszott. Eddig kettő versenyem volt amin használtam, szóval kidobni nem szeretném.
2021. jún. 28. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Add el. Nekem decathlonos van, csúszik, mint az állat, de évi 1-2 szlv-re megteszi. A Horze gatyák tényleg jók.
2021. jún. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát de csak jóval olcsóbban tudnám és azt meg azért nem szeretném.


De a kérdésem az volt h másnak is átlátszó e?

2021. jún. 29. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!