Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A gportálon csak játszani...

Jazó kérdése:

A gportálon csak játszani lehet vagy lehet tényleg venni lovat?

Figyelt kérdés
Bejelentkeztem mert azt hittem lehet venni lovat, de így se tudok. Láttam kérdéseknél ott hogy mások is kérdeztek ilyet de választ nem láttam. Esetleg tudtok olyan helyet ahol olcsón tudok lovat venni? Az olcsót úgy értem, hogy 0-1000000 ft-ig. A ló teljesen mindegy, hogy milyen nemű ha lehet akkor 150-170 cm legyen. A fajta mindegy. Ha nem ilyen magas akkor legyen csikó és magas fajta ló.

#eladó #olcsó #magas ló vagy csikó
2021. aug. 3. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lovat ne online rendelj, hanem menj el megnézni és úgy vedd meg.
2021. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Online lovat rendelni hát ez kész xD
2021. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem a howrse.hu az, amit te keresel.

Mást nem is ajánlok.

2021. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Én már a kérdést se értem. Gportalon weblapot tudsz csinálni legjobb emlékeim szerint, nem lovat.
2021. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Napi troll...
2021. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Olcsó lovat, és tökmindegy hogy milyen? Aha, hihető.


Gyerekkoromban sok gportál üzemeltetett "lóneveldét", lehet hogy még mindig vannak ilyenek.

2021. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat, nem játszani akartam, hanem lovat és nem rendelném csak azon az oldalon lévő kérdések egy kicsit összezavartak
2021. aug. 3. 14:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak játékok, igazi lovat nem tudsz ott venni. Amit ott hirdetnek, az mint játék hirdetés, nem eladóak a lovak igazából.
2021. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!