Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A Page Pluginnal, a Java...

A Page Pluginnal, a Java Scripttel, és a forráskóddal dolgoztam az elementalban... szeretném a gportalom egyszerű forráskódjába beágyazni az egyik legördülő facebook oldal hírfolyamát, nem like boxot kérnék, hanem pontosan hírfolyamot, mint a blogon?

Figyelt kérdés
Ebben kérném a segítséget, nagyon fontos lenne, a blogokon már jól kiigazodok, webfejlesztéssel, és blogozással 2010 óta foglalkozok igazán, de idáig csak hírközlésre és tájékoztatásra használtam... a blogoknak van saját beépült facebook modulja... a gportalon csak like boxot tudtam leszedni a netről page plugin néven... a page az kellene is, csak news listként, azaz hírfolyamként... segítsen valamilyen informatikus!...

2020. nov. 12. 16:14
A kérdező szavazást indított:
Most akkor Page Pluginnak hívják
Vagy talán Like Boxnak
Esetleg News Listnek...
Vagy valamilyen Wordpressnek, egyébnek...
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Beállítod, lekéred a kódot, beilleszted.

Az más káposzta, hogy a G-portal egy selejt, abban se vagyok biztos hogy be lehet szúrni kódot (ingyenes accal legalábbis). Bár lehet, hogy ha máshogy nem, akkor iframeben, nem tudom de regelni se fogok a gportalra azért, hogy kiderítsem.

2020. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán csak lekéred a kódodat, majd beilleszted az oldaladba. (nyilván forráskód-ként) Természetesen tudja kezelni a GP. Az elmúlt években azért már eljutott arra a szintre, hogy MINDENt személyre lehet szabni, és minden féle kódot ismer. Beismerem, vagy 5 éve maga volt a selejt, de most már teljesen személyre szabható.

És igen, előző válaszoló, itt nincs olyan, hogy fizetős vagy ingyenes acc. Tudsz fizetni azért, hogy ne legyen hirdetés az oldaladon vagy több tárhelyért. De amúgy ingyenes, és ezek a tartalmak meg kemény 500 forint...

2021. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!