Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki ajánlana egy olyan...

Valaki ajánlana egy olyan lovardát ahol elkezdtehetem tanulni a díjlovaglást?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak hobbiból lovagoltam, de mostmár szeretnék versenyszerűen is és a díjlovaglás az ami nagyon megfog. Budapest környékén legyen lehetőleg. Saját lovam nincs még.

#lovaglás #Díjlovaglás elkezdése #Díjlovaglás iskola #Kezdő díjlovaglás
2021. aug. 18. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyabban versenyezni szeretnél akkor valami profibb lovardát kell keresned ahol nem csak alapokat tanítanak és versenyzési lehetőség is van. De az alapokat majdnem minden igényesebb hobbilovardában is megtudod tanulni és kisebb versenyekre mehetsz. Konkrét lovardát nemtudok de ha beírod a googleba hogy budapest díjlovaglás, vagy díjlovasiskola akkor biztos fogsz találni egyet-kettőt
2021. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lenke Lovasudvar. Én oda járok lovagolni 3 éve. Járunk versenyekre is. Ugrásban és dílovaglásban is. És van hogy dijlovas edzésem van az ugró mellet, és akkor dijlovas programokat lovagolok le.
2021. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!