Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lányaimnak keresek lovasoktatá...

Lányaimnak keresek lovasoktatási lehetőséget a 18. kerület és környékén. (17, 19, Vecsés), ami nincs annyira messze. Mi a véleményetek az, ezeken helyeken lévő lovardákról, mert mindegyikről hallottam már nagyon rosszat, nehéz döntenem?

Figyelt kérdés

Lenke lovasudvar nagyon drága lett, az lenne a legközelebb hozzánk. A többi honlapját nézegettem, most neveket nem írok, mert sok van, csak épp nem ismerem egyiket sem.

Olyat szeretnék, ahová rendszeresen el tudunk járni és a lányaim fejlődnének folyamatosan.

Köszönön szépen. Privátban is jöhet vélemény bárkitől.



2021. aug. 22. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Vecsesen a Dobrovitz Lovasfarmot joszivvel ajanlom ha belefer tavolsagilag. Az arait nem ismerem, bertarto voltam ott tobb eve.
2021. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor most mivel van a gond? Hogy drága lett, vagy nem fejlődnek? Ahol azt akarod, hogy fejlődjenek, sajnos szánni kell rá. Természetesen vannak kivételek.. de most mondok egy példát: ahol állítod, hogy drága, legyen pl 4000 ft/óra. Akkor ahol 2000, vagy 2500, szerinted milyen lehet az oktatás? A lovardának is meg kell fizetni a jó szakembereket, ezért magasak az árak.. általában ezek a lovardák járnak versenyre, meg ilyenek. De pl olyan is van, hogy 4000 ft/óra és tényleg egy kalap sz.r.

Ne az legyen a szemed előtt, hogy mennyibe kerül, hanem, hogyha tényleg nem fejlődnek akkor váltasz. Ha meg nem tudsz rá annyit adni akkor maradjatok a hobbinál..

2021. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem a dobrovitz béna. Én a Lenke Lovasudvarba járok naaaaagyooon ajánlom. Folemeltek az árakat, azért hogy fejlődhessenek. Meg a takarmány ára is az egekbe van. És sztem te se szeretnél csontsoványra fogyott lovakat látni. A 25 perces egyéni óra 4000 Ft körül mozog. Megfizethető. Én 45 perces egyéni órára járok ami 8000 Ft. Megfizethető. Főleg hogy szakértelemmel bíró oktatók oktatnak. N**i a legjobb. Neveket nem mondok. Max privatban.
2021. aug. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen a Lenke nagyot emelt az árakon. Egyébként nem ismerem, örülnék, ha privátba írnál nekem olyan oktatót, akinél lehet fejlődni. A bérleten gondolkozom, úgy jobban kijönne az egyéni ár :)

A Vecsésit nem ismerem, de azt is megnézem. :)

2021. szept. 8. 08:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!