Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudnám jobban kiülni a...

Hogyan tudnám jobban kiülni a vágtát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A lovam maga alatt vágtázik, de ezt korrigálják. A gondom az, hogy eléggé nehezen tudom kiülni a vágtáját, mert sietős.

Hogyan tudnám jobban kiülni?



#lovaglás #vágta #ló #kiülés #Hogyan tudnám?
2021. aug. 30. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Nem igazán értem a lovad problémáját. Maga alatt vágtázik? Tehát belép maga alá? Csak mert az jó. Vagy most ütem alatt vágtázik, de mégis sietős?

Egyébként úgy, hogy megtanulod szépen hátból dolgoztatni, és sokkal kényelmesebb lesz, plusz ülésjavító futószáron orrba szájba. Nem ciki, európabajnokok is szokták.

2021. aug. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. aug. 30. 11:28
 3/4 Nmnmnm ***** válasza:
100%
Szia nekem az edzőm mindig azt mondja hogy lefele előre toljam a csípőm és nekem ez segítet sokat meg az hogy ha egy picit hátréb dölsz de ahogy előzem írták ülés javítás a legjobb. Helyes írást elnézni.
2021. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezeket tudtam. Ülésjavítást fogom csinálni.
2021. aug. 31. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!