Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A hidegvérűek általában...

A hidegvérűek általában milyenek hátaslóként?

Figyelt kérdés
Természetesen nem akarok száguldozni meg kerítést átugrani rajtuk, csak sima hobbiként :)
2021. szept. 1. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jók, én szeretem őket. Bár annak, aki a gyorsaságot kedveli vagy ugrani akar, nyilván nem lesznek a kedvencei :D

Sokan elrontják őket és ezért tompák, tehát nem mindegyik hidegvérű lusta és rugdalni kell fél órát, hogy vágtázzon. Ez csak valami magyar hiedelem. Nyilván vannak hidegvérűben is lusta, makacs egyedek, de hát ilyen minden fajtában van, ezért kell kipróbálni.

Biztonságosabbak, mint a melegvérűek szerintem, mert nehezebb kihozni őket a sodrukból, nem annyira ijedősek. Ha meg meg is ijed, max megáll, de nem fog kirohanni veled a világból.

Költségekben viszont több. A felszereléseik sem kaphatóak mindenhol (pl. nyerget itthon találni rájuk nagyon nehéz és drágák is), kajából is több kell nekik, stb.

2021. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmesebb kiulni minden jarmodot. Én is ultem mar hidegverun, és nyugodtabb is, garfield tipusubb :).


Szerintem biztos vannak western nyergek amik jo ra, es amugy is kenyelmesebb, de ha nem kulfoldi lofelszereles oldalakon kene korulnezned akkor ha hidegveru lovat szeretnel venni.

2021. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első kettő jól írja. Könnyebb őket kiülni. Jók lehetnek. De én melegvérűpárti vagyok.
2021. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!