Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mik a leglényegesebb különbség...

Mik a leglényegesebb különbségek a hidegvérűek és melegvérűek között?

Figyelt kérdés

Gondolok itt természetre, stb... Nekem a hidegvérről mindig a "hidegvérrel gyilkolt" jut eszembe, kb olyan, mintha nem éreznének, vagy nem tudnának ragaszkodni

úgy az emberekhez??


2011. aug. 8. 20:26
 1/4 anonim válasza:
51%
Annyi az egész, hogy a hidegvérű nyugodtabb, de sokkal testesebbek, ezek általában az igáslovak, vagy a nyugodt iskolalovak, míg a melegvérűek könnyebb testfelépítésűek, velük versenyezni szoktak, közéjük tartoznak a telivérek is.
2011. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A testfelépítés. A hidegvérűek sokkal testesebbek. Míg a melegvérűek a vékonyabb lovak.

Mind 2 fajt lehet használni lovaglásra és fogathajtásra de a hidegvérűvel nagyobb súlyt lehet húzatni.

Nekem hidegvérű lovam van és imádom annyira szeretni való és jó fej. Elmentem táborba 5 napig tartott de a lóval telefonon kellet beszélgetni mert nem volt hajlandó se enni se inni. Szval ó nem fog hidegvérrel gyilkolni ;)

am. szerintem a hidegvérűn szőrén sokkal kényelmesebb lovagolni én mindenhogy jobban szeretem a hidegvérűeket.

2011. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hidegvérűek igás lovak a melegvérűek hátasak
2011. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, szóval akkor nagyjából csak a testfelépítés:) Az meg nem baj, hogy nem morcoskodik gyakran:D Köszi mindhármótoknak:)
2011. aug. 9. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!