Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen jó lóápoló dobozokat...

Milyen jó lóápoló dobozokat tudtok? Decathlonos legnagyobb?? Jó?

Figyelt kérdés
A Decathlonos ápoló szeres láda ami 48 centi az jó? Milyen másik nagy ládákat tudtok lóápolashoz? 8 ezer alatt kéne, legalább olyan 35 centi legyen a szélessége, vagy hosszúsága, magasságra eleg a 20-25 cm. Olyan kell amire biztonságosan rá lehet állni. Köszi a válaszokat!

2021. szept. 22. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Waldhausen van, nem olyan kicsi, de nem állnék rá, mert nem bírna el.
2021. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagylovasos? Mert akkor tudom melyik. Olyan van a barinőmnel is. És strapabírótlan
2021. szept. 22. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ott vettem. 3 éve használom, a funkcióját betölti, nincs vele gond. Felszállni ott a fa sámli.
2021. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlom.

A lovardánkban több is van. Az enyém fél éves, de már alig lehet lecsukni, mert a műanyag elhajlott a hátulján azok a kis kapcsok amiken ugymond forg ahogy ki be csukod. És az összes olyan ami a dechatlonból van.


Inkább szánj rá egy kicsit többet vagy szerszámos ládát vegyél ami jóval olcsóbb.

2021. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2021. szept. 22. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Decathlonos volt (a nagyobbik színes), meg sima szerszámos láda a barkácsboltból. Szerettem őket, fel is álltam rá, de én csak 50 kg vagyok és éreztem, hogy ezt is csisszesen bírja el, rendszeresen tuti nem használtam volna fellépőnek, meg könnyen fel is borult.

Fért bele sok cucc, árban sem annyira vészes. Vigyáztam rá így bírta, de ha otthagytam volna a lovaknál, akkor a játékosabbak seperc alatt szétszedik, ahogy piszkálják.

2021. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi
2021. okt. 20. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!