Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik decathlonos gerincvédőt...

Melyik decathlonos gerincvédőt ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a kemény páncélszerű nekem nagyon kényelmetlen, meg az a mellényszerű vastag szivacsos is. Emiatt nem is nagyon hordtam őket, utáltam bennük lovagolni, mert meleg és merev lesz tőle a mozgásom.

Viszont van az a cipzáros fajta, azt szeretem.


Nem: [link]

Nem: [link]

Igen: [link]


Remélem jól linkeltem :D Ez nyilván a saját véleményem, lehet neked pont a másik lesz a kedvenced.

2021. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vettem még, mert nekem is kényelmetlenek voltak, viszont az a cipzáros tényleg a legjobb mind közül!
2021. febr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a lovardában a cipzárasokat alkalmazzuk, jobb szeretem én is, kényelmesebb. Viszont a leírásokat olvasva, az 1-es válaszoló által elsőnek linkelt jobban véd, viszont eléggé bumfordi, inkább golyóállómellényre emlékeztet. Ezért használ nagyon sok militarys meg ugró lovas is légzsákosat, de az meg bitang drága.
2021. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh de jó... Mi már megvettük azt a kemény, békára emlékeztető gerincvédőt.. Na mindegy :/
2021. febr. 26. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eddig mindekettőt használtam/használom amit az első nem ajánl XD. Kipróbáltam azt is amit ajánl, mert volt rá lehetőségem. Nekem nagyobb biztonságérzetet ad a keménebb/vastagabb/kényelmetlenebb, de kinek mi. Az tény, hogy nyáron megfősz benne. Nekem ezek jöttek be.
2021. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!