Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy kaptátok meg a lovatokat?

Hogy kaptátok meg a lovatokat?

Figyelt kérdés

Nem az a 12 éves kiscsaj vagyok aki naponta kiír ilyen kérdést. Először írok ki ilyen féle kérdést. Olyan célból hogy szívesen olvasnék vicces, kalandos, vagy buktatókkal teli történeteket. Nem baj ha a tiéd nem ilyen. Akkor is küld el lécci!

Normális válaszokat előre is köszönöm!



2021. szept. 22. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
#9, mert nem mindenkinek van olyan helyzete, hogy csak odadobják a lovat. Nem mindenki születik gazdag családba, hogy anyád meg apád csak ajándékként vesz egy lovat, hanem valaki megdolgozik érte. #8 inkább a szüleitől se könyörögje ki
2021. szept. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%

tudom milyen erzes, ram is rammondtak a 12 eves kiscsajt amikor egy lotartassal kapcsolatos kerdest irtam ki. es nem, en se voltam 12 eves.


nekem nem sajat, hanem feles lovam van, mar kb 2 hete. eloszor a feles lo volt tervben, viszont romaniaban eleg ritka a feles tartas, igy inkabb elado lovakat nezegettem, junius ota. lattam 1-2 szimpatikusat, viszont egyik se volt az igazi. aztan a suli elso napjan megakadt a szemem egy hirdetesen, ahol egy lany feles tartot keresett a lovara. nagyon megorultem neki, itt volt az alkalom. meg aznap beszeltem a szuleimmel es masnap el is mentunk egy probalovaglasra, megnezni a helyet. minden nagyon tetszett, megegyeztunk a lannyal es azota van feles lovam

2021. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó
2021. szept. 25. 14:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!