Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy kaptátok meg a lovatokat?

Hogy kaptátok meg a lovatokat?

Figyelt kérdés

Nem az a 12 éves kiscsaj vagyok aki naponta kiír ilyen kérdést. Először írok ki ilyen féle kérdést. Olyan célból hogy szívesen olvasnék vicces, kalandos, vagy buktatókkal teli történeteket. Nem baj ha a tiéd nem ilyen. Akkor is küld el lécci!

Normális válaszokat előre is köszönöm!



2021. szept. 22. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Részletekben.
2021. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
:D
2021. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
A 12 éves kislány már rég eltűnt innen, csak sokan minden lovas kérdezőre őt gondolják bele, pedig már nagyon rég eltűnt.
2021. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Kb 13-14 éves lehetsz. Első jól írta, magam is úgy kaptam meg.
2021. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Kb. fel even keresztul csak lovakat probalgattunk es kerestunk. Mindegyiknel volt egy kis baj. Elso kiprobalt lo santitott, a masodik elkepesztoen magas, a harmadik csodoros, a negyediket elvittek a szemunk elol. Aztan apam talalt egy 2,5 eves csikot, elmentunk megnezni, es nekem is tetszett. En nem akartam csikot, de annyira megfogott az a herelt, hogy vegul o lett. Igazabol ennyi.
2021. szept. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó és az első értelmes volt! Köszönöm nekik. Ja és 16 vagyok
2021. szept. 23. 14:21
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
13 éves koromban olyan helyre költöztünk, ahol a szomszédban lovakat tartottak. Mint minden gyerek, ott csüngtem a kerítésen állandóan, jóba lettem a tulajjal, elkezdhettem lovagolni is. Aztán egy versenyen összeismerkedtem a tulaj ismerősével, aki szintén tartott lovakat. 14 éves koromban átmentem oda. Segítettem, lovagoltam, elvoltam. Aztán 21 éves koromban, amikor már egy pár éve nem voltam nála, felhívott, hogy van két új ló, menjünk tesómmal lovagolni őket, ha van kedvünk. Elmentünk, újra elkezdtem lovagolni nála, és 3 évvel később felajánlotta nekem és tesómnak a két új lovat, mert nkei már nem fért bele az idejébe a lótartás. Ennek már 11 éve, azóta is hű társam ez a ló :)
2021. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha már egyből így indítod a kérdést, te sem lehetsz több. Ha annyira lovat akarsz könyörögd ki a szüleidtől, jobbat nem tudok, mivel még nincs pénzed. Ha normálisak a szüleid akkor nem veszik meg csak akkor ha van ismereted a lovak terén - van elég pénz, - már megtanultál szinte mindent. "Lécci"
2021. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Miért baj, ha felteszi ezt a kérdést? Fáj? Ha nem tetszik, tovább kell görgetni, ennyi. 5ös voltam.
2021. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8!

2 lovam van, versenyzek szabadidős versenyeken. Díjugratok, dijlovagolok. A 9essel egyet értek.

2021. szept. 23. 18:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!