Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem jó ötlet fülhallgatóval...

Nem jó ötlet fülhallgatóval lovagolni?

Figyelt kérdés
Csak az egyik fülemben lenne, zenehallgatás céljából, kicsit segít ellazulni, hajlamos vagyok befeszülni. Lovaglás közben fejben sokszor valami zene szól, de nyilván nem olyan, mint ténylegesen hallgatni. Valaki szokott így lovagolni? Nem tudom mennyire lehet problémás, mert így nem úgy hallom a környező zajokat, hangokat, meglephet akár egy megijedése is a lónak.
2021. okt. 1. 09:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10-es ezt most kinek írod?


A kérdező nem írta, hogy milyen szintű a lovagló tudása. Pl. versenyzők is karámban lovagolnak, vagy fedettben, nem terepen. Maximum a millitaris lovasok mennek napi szinten terepre.


Egy dijugrato, díjlovas karámba, fedettbe gyakorol napi szinten. És hetente maximum pár napot terepen csak ugy lazításként.

2021. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Pl. befeszülni verseny felkészüléskor is tud egy-két profi lovas is. Gondolom ők is kifejlesztették a maguk ellazítós technikáját.
2021. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szerintem nekem szólt a 10-es. :D

Kezdő vagyok. Mind három jármódban stabilan ellovagolok, bakolást, ijedést kiülöm, lovarda alakzatok mennek, ugrani nem ugrottam még.

2021. okt. 1. 13:36
 14/15 anonim ***** válasza:

Terepen szerintem semmiképp, mert ha jön egy motoros vagy valami akkor nem tudsz felkészülni rá/olyan gyorsan reagálni.

Pályán szerintem okés, de csak halkan, hogy halld azért a külvilágot vagy pedig egyik füledben bent van, a másikban pedig nincs.

Ha edzővel lovagolsz nyilván ne használd és a madzagosakat sem, mert balesetveszélyes.

2021. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%

A cirkuszi lovak süketek? Ordít az az idétlen csörömpölés.

Kezdőként egyébként nem kéne fülhallgatózni, döntsd el, hogy lovazni akarsz, zenét hallgatni, vagy cirkuszban képzeled magad.

2021. okt. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!